Zápas Zbrojovka Brno - Slavia

2:0
(2:0)
6., pá 16.9.2016, MěFS Srbská
6., pá 16.9.2016, MěFS Srbská
Zbrojovka Brno - Slavia
Nejstarší dorost odehrál v Brně smolné utkání. Soupeř se dostal do vedení v 7. minutě. Rozhodčí nařídil pokutový kop o ruce Vyskočila, který následně Janošek proměnil. Druhý gól vstřelilo Brno v 28. minutě, když Doubravský postupoval sám na brnakáře. Slavia měla ve zbytku prvního poločasu a také v druhém poločase obrovský tlak, zakončení však končila pouze na obráncích soupeře nebo dobře chytajícím Mrázkovi.

Zápas hodnotil trenér Anton Mišovec:
„Hlavně ve druhém poločase jsme soupeře herně přehrávali, ale žádnou ze střel nebo šancí jsme neproměnili. V 7. minutě odpískal rozhodčí penaltu za nastřelenou ruku Vyskočila. Ve 28. minutě po naší útočné akci soupeř pronikl zprava a střelou na zadní tyč vstřelil druhý gól. Větší část utkání jsme odehráli na soupeřově polovině a vytvářeli si herní převahu. Hodnotí se mi to těžko, protože na střely, šance a kvalitu herního výkonu jsme byli aktivnějším týmem.“
2:0

Sestavy

Zbrojovka Brno

Mrázek – Březina, Kropáček, Blažík, Obůrka, Zikl (71. Rogožan), Moučka (53. Černín), Janošek (C), Kroutil (46. Jambor), Doubravský (58. Tulaydan), Kříž (64. Krula)

Slavia

Přibyl - Pek (53.Stropek), Vyskočil, Mareš (30.Čermák), Pardubský - Bucha, Beňo, Žežulka - Havrda (46. M. Lauricella ), Vejvar, Krejdl

Detaily utkání

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články