Zápas Liberec - Slavia

1:8
MVM, so 6.8.2016
MVM, so 6.8.2016
Liberec - Slavia
Zápas komentoval trenér Milan Titěra:
"Již v prvním poločase jsme měli mírnou převahu, ale houževnatý soupeř odolával a stíhal brzdit naše útočné akce. I směrem k naší bráně podnikl Liberec pár nebezpečných protiútoků. V prvním poločase jsme dokázali vstřelit dvě branky, ale ve hře chybělo více lehkosti, přesnosti i kreativity. Ve druhém poločase již soupeř nestíhal a naše dominance na hřišti byla podpořená jak držením míče, tak i počtem vstřelených branek."
1:8

Sestavy

Slavia

Trefil - Walter, Hošek, Hron, Schneider - Blažíček, Žambůrek, Vít - Popovič, Vlasák, Kosek
Střídající: Zeronik, Martinec, Brojo, Vlček, Kubiš, Bárta

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Vít, 2x Zeronik, Kosek, Brojo, Vlasák

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články