Zápas Slavia - Bohemians 1905

4:2
10., ne 16.10.2016
10., ne 16.10.2016
Slavia - Bohemians 1905
Hodnocení trenéra Petra Mikolandy:
„Zápas s houževnatým soupeřem, který se zaměřil na kvalitní blok a rychlé brejky. Hosté hráli velice jednoduše a hra na nerovném terénu nebyla optimální. Hosty jsme dostávali do hry vlastními chybami, kterými jsme nabízeli soupeři spousty rychlých brejků a jednoduchých ztrát na naší půlce. Naši hráči odpracovali celý zápas, který jsme mohli vyhrát o více branek, ale zbrklost a nekvalita v některých situacích vzala hodně energie a šancí na zakončení.“
4:2

Sestavy

Slavia

Svítil- Krupička, Drozda, Mach, Michovský - Škarda, Zinhasovič, Macháček- Krobot, Janoušek, Pek Střídali: Novák, Azilinon, Hrubý, Ielitro, Nový, Trefil, Valenta

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Krobot, Macháček, Pek

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články