Zápas Jablonec - Slavia

0:5
5., st 12.10.2016
5., st 12.10.2016
Jablonec - Slavia
Hodnocení trenéra Petra Mikolandy:
„Dvě rychlé branky pomohly hráčům se uklidnit a další zahozené šance během pár minut dodaly našim klukům tolik sebedůvěry, že výkon přešel až do laxnosti. Domácí se skoro nedostali do hry a my dominovali i po poločase, kde jsme přidali další branky a po jasném výkonu jsme si zaslouženě odvezli výhru.“
0:5

Sestavy

Slavia

Svítil - Valenta, Krupička, Mach, Michovský - Škarda, Zinhasovič, Macháček - Azilinon, Janoušek, Pek Střídali Hrubý, Ielitro, Nový, Jaroš

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Nový, Valenta, Janoušek, Škarda

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články