Zápas Mladá Boleslav - Slavia

1:2pen
3., st 21.9.2016, Astonka tráva
3., st 21.9.2016, Astonka tráva
Mladá Boleslav - Slavia
Hodnocení trenéra Petra Mikolandy:
„Zápas, který jsme nezvládli v koncovce a v kvalitě zakončení. Domácí měli jedinou střelu na branku, kterou dokázali vsítit po hrubé chybě naší obrany společně s brankářem. Naše hra byla jednoduchá, jelikož domácí hráli v hustém bloku a na rychlé protiútoky. Kluci si dokázali vytvořit šance na vstřelení branky, ale buď jsme byli až moc zbrklí, trefovali brankáře nebo po kličce brankáře jsme netrefili prázdnou branku. Domácí si pohlídali naši hru a jednoduchými nákopy na jediného hráče nás zlobili.“
1:2pen

Sestavy

Slavia

Svítil- Ielitro, Drozda, Mach, Valenta- Škarda, Zinhasovič, Vaněk - Azilinon, Janoušek, Vlasák Střídali: Novák, Macháček, Krupička, Trefil, Pek, Hrubý P.

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 40. Zinhasovič

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články