Zápas Slavia - Žižkov

4:1
MVM, st 24.8.2016, Xaverov
MVM, st 24.8.2016, Xaverov
Slavia - Žižkov
Zápas hodnotil trenére Petr Mikolanda:
"Zápas hraný ve velkém vedru. První poločas splňoval věci, které bychom chtěli i v mistrovských utkání. Šance jsme si vytvářeli v minutových intervalech a chybělo jen trefovat branku soupeře. Byli jsme aktivní a snažili se hrát nahoře ve všech stránkách hry. Druhý poločas byl více chaotický a pro diváka nepřehledný. Šance byly na obou stranách a my přidávali branky. Houževnatý soupeř byl aktivní, ale naši hráči si dále vytvářeli spousty šancí. Poslední zápas jsme s přehledem vyhráli. Přenést do mistrovských soutěží a tým se bude nadále posouvat výš."
4:1

Sestavy

Slavia

Vondráček - Ielitro, Mach, Valenta, Michovský- Novák, Vaněk, Macháček - Antoš, Nedhazovič, Nový Střídající: Pek, Hrubý P, Janoušek, Škarda, Azillinon, Bednář, Krupička, Svítil

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Antoš, Pek, Krupička, Nedhazovič

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články