• Výška / 183 cm
  • Váha / 75 kg
  • Datum narození / 10. 9. 2003 (20 let)
  • Národnost / Gambie

Útočník nebo křídelník přišel do Slavie z estonského Paide v létě 2022, kde strávil úspěšný půl rok po příchodu z gambijského Realu de Banjul. Trenéry zaujal v jednadvacítce, ve které za deset utkání nasázel hned 13 branek a vysloužil si tak přesun k A-týmu. Ve čtvrtém týmu nejvyšší estonské soutěže pak Singhateh nastupoval převážně z lavičky. Navzdory nízké minutáži v lize, 824 minut, dominoval a oslavil devět přesných zásahů. S Paide oslavil vítězství v estonském poháru. V létě 2022 si zahrál i v kvalifikaci Evropské konferenční ligy, proti Dinamu Tbilisi v prodloužení druhého zápasu proměnil pokutový kop a poslal duel do penaltového rozstřelu.

Posledních 5 zápasů

Kolo Datum Utkání Skóre Min G A ŽK ČK
26. kolo 6. 5. 2023 MFK Chrudim vs SK Slavia Praha B 0:0 90 0 0 0 0
22. kolo 2. 5. 2023 FK VIAGEM Příbram vs SK Slavia Praha B 1:2 90 1 0 0 0
25. kolo 29. 4. 2023 SK Slavia Praha B vs SK Sigma Olomouc B 0:2 62 0 0 0 0
24. kolo 22. 4. 2023 MFK Vyškov vs SK Slavia Praha B 2:2 86 2 0 0 0
23. kolo 19. 4. 2023 SK Slavia Praha B vs FC Sellier&Bellot Vlašim 1:1 29 0 0 0 0