konec zápasu
90'
2:1
20. kolo / ne 12.3.2017 / 17:30
Konec zápasu.
90
Druhý poločas je nastaven o tři minuty.
87
Jan Sýkora hledal centrem Simona Deliho, který byl tísněn dvěma obránci a Vaněček, který byl u míče první, hlavičkou překonal vlastního brankáře.
86
Slavia se tlačí dopředu, Barákův cente blokuje obrana, následně přichází faul na Sýkoru a zajímavá standardka.
85
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vošahlík, přichází Vachoušek.
83
Sýkorův rohový kop před van Burenem odehrála obrana. Větší drama bylo následně u postranní čáry, kde se Fillo nehezky střetl s Floem.
82
Antonín Barák nahradil Josefa Hušbauera.
78
Škoda rozehrál útok v němž hledal ve vápně van Burena, ten byl ale tísněn dvěma obránci, a tak zvolil místo střely přihrávku. Sešívaní se drželi kolem šestnáctky soupeře a nakonec Škoda hrudí sklepl míč Bořilovi, který pálil a Chudý chytá.
77
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Červenka, přichází Vaněček.
76
Žlutou kartu dostává Fillo (FK Teplice).
75
Mick van Buren při snaze zasáhnout míč zasáhl Horu a sudí ho napomíná žlutou kartou.
73
Tečovaná střela Floa a následný Hušbauerův tečovaný centr vedly k dalšímu rohu, po němž na zadní tyči před Škodou obrana hlavičkovala míč na roh číslo tři. Ten už si ohlídal Chudý.
72
Jaromíra Zmrhala nahradil na hřišti Tecl a Slavia zahrává rohový kop poté, co před Floem odehrála obrana centr do zámezí.
70
Van Buren nabídl míč Bořilovi, jehož centr hledal Škodu. Hlavička sešívaného útočníka ale Chudého nezaskočila a chytá.
68
Lüftner zastavil průnik do vápna za cenu rohového kopu, ten však tepličtí nezužitkovali a Slavia šla dopředu. Zmrhal dostihl dlouhý nákop, po střetu s Vondráškem ale zůstává na trávníku a musí být ošetřen.
66
Mick van Buren prostrčil z pravého křídla míč na střed, kde na hranici vápna číhal Škoda, jeho střelu ale blokuje obrana.
65
Zmrhalův centr z levého křídla Škoda hlavičkou jen přizvedl. Míč posléze ještě dostihl u rohového praporku Sýkora a centroval zpět do vápna, centr se však neujal.
63
Ze hřiště odchází Muris Mešanovič, do útoku přichází čerstvá krev Mick van Buren.
62
Trenér Šilhavý se chystá ke změně v poli, připraven je Mick van Buren.
59
Hušbauerův centr usměrňoval hlavičkou Mešanovič, jeho zakončení se ale do branky těsně nevešlo.
57
Hušbauer prodloužil míč na Zmrhala, který si ho ve středu pole potáhl a střílel. Tečovaný míč ale končí za postranní čárou, Škoda ho měl příliš daleko.
53
Hušbauer byl faulován kus od rohového praporku a sám následně centroval před branku. Škodovu hlavičku Chudý zbrzdil a následně mu na brankové čáře vypomohl jeden z obránců.
50
Nebezpečná šance hostí! Fillo si za vápnem připravil míč a vypálil, Pavlenka jeho střelu jen vyrazil. K míči se dostal další z teplických, který měl před sebou odkrytou bránu, Krobovi zakončení ale naštěstí vůbec nesedlo.
47
Sešívaní se drží u vápna hostí, Hušbauer si na středu zpracoval míč a vypálil, jeho přízemní střelu ale Chudý lapil.
46
Slavia vlétla do druhé půle po levém křídle a Zmrhal vybojoval rohový kop. Hušbauerův centr Chudý nezachytil, a tak musela dvojice obránců odehrát míč před dotírajícím Zmrhalem.
46
Začal druhý poločas.
45
První poločas skončil.
44
Sešívaní teď způsobili rozruch ve vápně Teplic, k zakončení se ale nepropracovali. Po faulu na Zmrhala ale vybojovali alespoň možnost standardní situace u levé lajny. Hušbauerův centr zkoušel hlavičkou usměrnit na zadní tyči Ngadeu, míří ale mimo branku.
40
Sýkora byl před vápnem faulován a je z toho zajímavá standardní situace pro Slavii. Sýkora se sám ujal centru a mířil do hloučku hráčů na zadní tyči, kde se k prodlouženému míči dostal Ngadeu, hlavičkoval ale mimo a sešívaní byli navíc přistiženi v ofsajdu.
37
Ngadeu prodloužil hlavičkou Bořilův aut za sebe do vápna, míč proskákal až na levou stranu, kde ho dostihl Zmrhal a z úhlu se opřel do střely, bohužel mimo!
35
Hušbauer přihrávkou mezi nohama Šušnjara rozběhl do nebezpečné akce Mešanoviče, ten ještě hledal před brankou Škodu, sešívaný kapitán ale na míč těsně nedosáhl.
33
Mešanovič nahrál Jaromíru Zmrhalovi, který zkusil obloučkem na zadní tyč překvapit Chudého, ten ale zacouval a míč padající pod břevno chytá.
32
Jan Vošahlík stáhl oběma rukama k zemi Sýkoru a sudí Proske vytahuje žlutou kartu.
30
Teplice srovnávají na 1:1. Po centru Kroba uklidil míč prudkou hlavičkou do sítě Martin Fillo.
26
Za faul na Hušbauera je žlutou kartou napomenut Šušnjar.
25
GOOOOL! Sešívaní vyžehlili své předchozí zaváhání brankou! Mešanovič šel z levé strany do vápna a chtěl přelobovat Chudého, míč však zastavilo břevno. Naštěstí pro Slavii se ale míč odrazil ke Škodovi, které ho zpracoval a uklidil do prázdné!
25
Sýkorovu malou domů vystihl Červenka a byla z toho prekérní situace pro Slavii. Teplická útočník šel sám na Pavlenku, nezvládl ale zakončení a netrefil bránu.
24
Bořil nadvakrát vhazoval u vápna Teplic. Nejprve míč prodloužil Ngadeu, ale před Mešanovičem odehrál míč obránce. Po druhém vhazování nesedl Sýkorovi centr.
22
Střet Bořila s Kučerou vyhodnotil sudí jako faul našeho obránce, sešívaní ale okamžitě vybojovali míč zpět.
20
Podél levé lajny sprintoval s míčem Zmrhal a nabil volnému Ngadeuovi. Ten zakončoval, jeho střela ze střední vzdálenosti ale končí mimo branku.
19
V rámi útočného snažení Slavie centroval Sýkora na zadní tyč, pro míč si ovšem vyskočil gólman Chudý.
18
Unikajícího Sýkoru zastavil ostře Kučera a je z toho první žlutá i na straně Teplic.
16
Centr ze standardní situace hledal na zadní tyči Červenku, Lüftner je ale na místě a hlavičkuje míč do bezpečí.
16
Per-Egil Flo zastavil Filla a pomohl si u toho faulem, za což vidí od sudího Proseho žlutou kartu.
15
Sešívaní se vrhli do útoku, Sýkorův přízemní centr z pravé strany si ale na bližší tyči sbírá Chudý.
14
Po centru z levé strany hlavičkoval za hranicí vápna Hora – nepřesně.
12
Vošahlíkova střela sice mířila mimo, cestou ale lízla jednoho z obránců a je z toho roh pro Teplice. Kučerův centr ale vyhlavičkoval z vápna Škoda.
10
Zmrhal zblokoval míč na rohový kop, kterého se ujal Krob. Slávisté jeho rozehrávku na přední tyč ohlídali, následné Fillovo zakončení z dálky bylo nepřesné.
8
Centr Vošahlíka z levé strany zblokoval Simon Deli jen Fillovi, toho si už ale ohlídali jeho spoluhráči. Teplice se pak ještě zkusily dostat před branku dalším centrem zleva, ten si ale sbírá Pavlenka.
5
Rohový kop Hušbauera mířil do středu branky, kde se k míči dral Škoda, ten byl ale tísněn obránci a hlavičkuje vysoko nad.
4
Deli rozběhl středem pole Zmrhala, kterému se na levé straně nabízel Mešanovič a přihrávku také dostal, jeho centr pak už obrana blokuje na rohový kop.
3
Po autovém vhazování měly Teplice blíž k tomu, aby se podívaly do vápna soupeře, Bořil si ale míč ohlídal a dopředu jdou sešívaní.
1
Utkání právě začalo.
Trenér Jaroslav Šilhavý se kvůli zranění musí obejít bez trojice hráčů. Střelec vítězné branky proti Plzni Michal Frydrych si na předzápasovém tréninku přivodil svalové zranění. Dušana Šventa nepustí do hry problémy s kolenem a Marko Alvir léčí distorzi kotníku.
Úvodní sestavy:

SK Slavia Praha: Pavlenka – Bořil, Lüftner, Deli, Flo – Sýkora, Hušbauer, Ngadeu, Zmrhal – Mešanovič, Škoda
Náhradníci: Kovář, Barák, Bílek, Minagazov, Ščuk, Tecl, van Buren

FK Teplice: Chudý – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Fillo, Soungole, Hora, Kučera, Vošahlík – Červenka
Náhradníci: Plachý, Vachoušek, Nivaldo, Hyčka, Kodeš, Tsiskaridze, Vaněček

Rozhodčí: Proske – Blažek, Kotík.
Dobré odpoledne, vítáme vás u on-line přenosu utkání 20. ligového kola. Sešívaní dnes v Edenu přivítají Teplice, které doposud na jaře neprohrály. Výkop zápasu je v 17:30.

Podrobnosti zápasu

Branky: 25. Škoda (SLA) , 30. Fillo (TEP) , 87. Vaněček (SLA)

SLA: Pavlenka – Bořil, Lüftner, Deli, Flo – Sýkora, Hušbauer (82. Barák), Ngadeu, Zmrhal (72. Tecl) – Mešanovič (61. van Buren), Škoda

TEP: Chudý – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Fillo, Soungole, Hora, Kučera, Vošahlík – Červenka (77. Vaněček)

Žluté karty: 16. Flo (SLA) , 18. Kučeru (TEP) , 26. Šušnjar (TEP) , 32. Vošahlík (TEP) , 75. Buren (SLA) , 76. Fillo (TEP)

Rozhodčí: Proske – Blažek, Kotík

Diváci: