Juniorka prohrála na půdě Varnsdorfu 0:2 | SK Slavia Praha

Juniorka prohrála na půdě Varnsdorfu 0:2

2:0
(1:0)
2. kolo, 1. 8. 2013, Rumburk
FK Varnsdorf - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 41. Ruszó, 90. Řehák vl. <b>ŽK:</b> Jícha, Justa - Kolařík, Hurka, Salašovič.
VARNSDORF/RUMBURK - Juniorka nenavázala na výhru z úvodního kola nad obhájcem titulu z Brna a prohrála na půdě nováčka z Varnsdorfu. V neděli od 15 hodin přivítají sešívaní v domácím derby Spartu.
Trenér Šmejkal oproti úvodním zápasu udělal změnu na postu brankáře, z A týmu tentokrát pomáhali Kolařík, Bazal, Hurka a Vondráček. A byl to právě Martin Hurka, kdo měl na kopačce první gól. Jenomže jeho střelu po čtvrthodině hry vyrazil domácí gólman.

Domácí si v první půli připsali více možností ke vstřelení gólu. Brankář Řehák dlouho odolával, ale těsně před půlí už se domácí radovali. Čtyři minuty před přestávkou zahrával Varnsdorf standardní situaci, k míči se dostal Ruszó a jeho křižná střela skončila v síti.

Po deseti minutách druhé půle střílel z přímého kopu těsně vedle levé tyče Hurka, za dvě minuty další pokus ze standardky chytil Hrubému brankář.

Podobně neúspěšný byl Hrubý opět osm minut před koncem zápasu, a protože v poslední minutě si sešívaní vstřelili nešťastný vlastní gól, radovali se domácí z výhry 2:0.