B-tým: Podzim uzavřela remíza s Táborskem | SK Slavia Praha

B-tým: Podzim uzavřela remíza s Táborskem

2:2
(1:1)
16. kolo, 13. 11. 2022, Xaverov, Praha 9
SK Slavia Praha B - FC SILON Táborsko
K závěrečnému utkání podzimní části B-týmu přicestovalo na Xaverov Táborsko. Slávisté dvakrát vedli, nakonec se ale body dělily po remíze 2:2.

Vstup do posledního duelu podzimu se slávistům povedl na výbornou! Po rychlé kombinaci se za vápnem dostal k míči Martin Šubert, který přesnou střelou otevřel skóre zápasu.

V 15. minutě ale hosté z Táborska srovnali, Ledecký poslal z levé strany centr do vápna, kde se přesnou hlavičkou prosadil Babacar Sy. 21. minuta přinesla další zakončení hlavou Táborska, tentokrát ale Mach mířil vedle.

Hra se ve druhé části první půle odehrávala hlavně ve středu pole, v závěru ještě tečovaná střela hostujícího Macha skončila těsně vedle.

První poločas tak skončil nerozhodně 1:1.

Hned v úvodu první půle se ke střele dostal Jan Trédl, jeho zakončení ale skončilo na tyči! V další velké šanci byl po pěkném centru Alberta Labíka Martin Šubert, který ale z malého vápna zakončoval těsně vedle tyče.

Slávisté svou herní převahu přetavili ve druhý gól! Štěpán Beran pronikl po levé straně do vápna, přihrál pod sebe na Daniela Šmigu, který z malého vápna zakončil přesně – 2:1!

V 80. minutě ale Táborsko srovnalo na 2:2. Sešívaní ztratili míč na vápně soupeře a hostí šli do rychlého brejku, který přesnou střelou zakončil Mamadou Kone.

Béčko Slavie se ale stále tlačilo za vedoucím gólem a zavřelo Táborsko před jeho brankou, velkou šanci měl střídající Ebrima Singhateh, který ale centr usměrnil hlavičkou jen do středu branky.

Slávistický B-tým tak uzavřel podzim remízou 2:2 s Táborskem.