B-TÝM: Mladí slávisté nestačili na Benešov | SK Slavia Praha

B-TÝM: Mladí slávisté nestačili na Benešov

2:0
(0:0)
přát., 3. 8. 2019
SK Benešov - SK Slavia Praha B
V posledním přípravném utkání před startem třetí ligy B-Tým Slavie nestačil na Benešov a prohrál 2:0.

V posledním přátelském zápase před startem České fotbalové ligy zavítali hráči sešívaného béčka na půdu Benešova. V bráně Slavie dostal od první minuty důvěru Jakub Markovič, obrana před ním nastoupila ve složení Alexandr Bárta, Tomáš Vincour, Michal Švec a Daniel Kosek. Ve středu zálohy operovali sešívaní v trojici David Macháček, Lukáš Červ a Nedžad Zinhasovič, v útoku se od první minuty objevil kanonýr Farid Nabyiev.

V prvním poločase střetnutí nepadla žádná branka a do druhé půle vstoupili sešívaní s jednou změnou, Jakuba Markoviče nahradil v bráně Luka Radotič. Na hřiště se krátce po začátku druhé části hry podívali i Michal Hošek a Martin Douděra, zabránit soupeři ke vstřelení první branky zápasu se jim ale nepodařilo. Nepříznivý výsledek se pokusili zvrátit čerství Matěj Vít, Miroslav Podrazský a Vojtěch Šilhan, branku však slávisté vstřelit nedokázali a Benešov v závěr utkání pojistil své vítězství druhým gólem do sítě sešívaných.