Zápas v Chotěboři: V základu Baluta i Zelený

První zápas v přípravě odehrají sešívaní proti třetímu celku uplynulé sezony krajského přeboru Vysočiny FC Chotěboř. Exhibiční utkání je součástí oslav výročí 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Premiérový start za Slavii si připíše čtveřice nových hráčů. V brance debutuje Martin Vantruba, kraje obrany budou patřit Vladimíru Coufalovi a Jaroslavu Zelenému, na pozici ofenzivního záložníka naskočí Alexandru Baluta.

Debutanty v základní sestavě doplní na stoperech Jakub Jugas a Lukáš Pokorný, ve středu zálohy pak dvojice reprezentantů Jan Sýkora a Tomáš Souček. Na pravé straně zálohy nastoupí Miroslav Stoch, na druhé straně pak další reprezentant Jan Bořil. V útoku hraje od první minuty Stanislav Tecl.

Hráči, kteří do dnešního zápasu nezasáhnou, mají z důvodu lehkých zdravotních problémů individuální trénink nebo terapie s fyzioterapeuty v Praze.

Sestava: Vantruba – Coufal, Jugas, Pokorný, Zelený – Sýkora, Souček – Stoch, Baluta, Bořil – Tecl

Zkrácenou online reportáž z exhibičního zápasu naleznete zde.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Olomouce

dnes
Pojeďte podpořit Slavii v prvním kole ve venkovním zápase v Olomouci! Na místě bude v prodeji ještě 500 vstupenek.

Legendární kanonýr Pavel Kuka slaví 50. narozeniny

včera
Dnes slaví 50. narozeniny Pavel Kuka. Za celou slávistickou rodinu mu přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví, rodinnou pohodu a co nejvíce radosti se Slavií. Pavel Kuka patří mezi věrné diváky v Edenu, kde jako malý žáček s fotbalem začínal.

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

před 2 dny
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Další články