ŽIVĚ: Slavia hostí v Edenu Viktorii Žižkov

Ve druhém přípravném utkání na nový soutěžní ročník přivítá Slavia v Edenu druholigový celek FK Viktoria Žižkov.

Do prvního ze dvou pátečních zápasů postavil trenér Jindřich Trpišovský do branky Ondřeje Koláře.

Stoperskou dvojici bude tvořit Jakub Jugas a Lukáš Pokorný, obranné řady doplní na pravé straně Michal Frydrych, na levé pak Jaroslav Zelený.

Premiérový start za A-tým si ve středu záložní řady připíše osmnáctiletý Matěj Valenta, který v loňské sezoně nastupoval za dorostenecký tým U19. Spolu s ním nastoupí ve středu pole Jakub Hromada. Kraje zálohy budou patřit mladíkům - na pravé straně bude hrát Jonas Auer, na druhém kraji Tomáš Freit. 

Pozice podhrota bude patřit Petaru Musovi, na samém hrotu pak bude hrát Jan Kuchta.

Na lavici budou do hry připraveni kapitán loňského týmu U19 Libor Drozda, nová tvář v mládežnických týmech Vojtěch Šilhan a mladý srbský brankář Luka Radotić, který chytal za juniorku.

Na lavičce Viktorie Žižkov působí od nové sezony trenér Petr Mikolanda, který k týmu přešel od slávistické U16. V dresu dnešního soupeře bude také k vidění několik hráčů, kteří v loňské sezoně působili v mládežnických týmech Slavie.

Sestava: Kolář - Frydrych, Jugas, Pokorný, Zelený - Auer, Valenta, Hromada, Freit - Musa - Kuchta
Lavička: Radotić - Šilhan, Drozda


Zkrácený online přenos z přípravného zápasu proti Viktorii Žižkov najdete zde.

Aktuálně

Slavia součástí FIFA 19 i PES 2019!

dnes
Slavia bude nově součástí obou nejpopulárnějších fotbalových her na světě. Ke hře Pro Evolution Soccer se od nové sezony přidá i FIFA od EA Sports!

Dorostenecké týmy s plným bodovým ziskem

dnes
Po dvou ligových kolech jsou všechny dorostenecké týmy stoprocentní. Jak se vedlo dorostencům Slavie o uplynulém víkendu?

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

včera
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Další články