Výsledky mládeže: Triumf přípravek a pokračující jízda žáků

Žákovské týmy U15 a U14 čekaly o víkendu předposlední zápasy podzimní části soutěže, oba celky vstřelily Příbrami shodně osm branek. Přípravky U11 a U9 ovládly víkendové turnaje.
Dorostenecké týmy o víkendu svá utkání kvůli reprezentačním povinnostem nehrály.

SKSU15

Příbram – SK Slavia Praha 1:8 (1:6)
Branky:
2x Langahmer, 2x Kordiak, Náprstek, Behenský, Veliký, Višinský
Sestava: Šmerda – Náprstek, Behenský (36. Maňas), Brejcha (36. König), Snětivý (36. Krunert), Kordiak (36. Pech), Veliký, Vorel, Višinský, Šmicer (36. Málek), Langhamer

SKSU14

Příbram – SK Slavia Praha 3:8 (0:4)
Branky:
5x Tischler, Beneš, Š. Beran, T. Beran
Sestava: Slavata - Krstevski (36. Labík), Trédl (36. Trédl), Měkota, Moravec - Ambros (36. Čížek), Jinoch, Beran Š. - Beran T., Beneš (50. Gothard), Tischler

Utkání v Příbrami hodnotil trenér
Matěj Laža: „Nedělní odpoledne jsme dostali možnost sehrát mistrovské utkání na kvalitně připraveném trávníku na hlavním stadionu v Příbrami. První poločas jsme dobře kombinovali ve středu hřiště a nepustili soupeře do zakončení. Sami jsme vstřelili čtyři branky, o které se postarali všichni naši útočníci. Ve druhém poločase nás domácí hned v úvodu zaskočili brankou, která nás na chvíli dostala z tempa. I přes krátký výpadek jsme ale dokázali ve druhém poločase vstřelit opět čtyři branky a pokračovali v naší hře po zemi, která už ale nebyla tak přesná jako v první půli. Bohužel ke vstřeleným brankám jsme zároveň nepřidali tak kvalitní činnost před naší brankou a soupeř nás za naše zaváhání trestal a přidal další dvě branky. Utkání tak skončilo hokejovým výsledkem 8:3,“ řekl k utkání trenér Matěj Laža.

SKSU13

FK Pardubice – SK Slavia Praha 0:3 (0:1) – přípravné utkání
Branky:
Fiker, Hunal, Toula
Sestava: Tomas - Bárta, Hunal, Mervard, Huňa - Lopatář J., Mikulanda, Kruhlyk - Jelínek, Toula, Fiker (Lopatář A., Pánek)

Přípravu v Pardubicích hodnotil trenér
Ondřej Jura: „Do utkání jsme nastoupili dobře a hned od začátku jsme měli míč pod kontrolou. Po deseti minutách jsme Pardubice dostali pod velký tlak, ale vyhořeli jsme na koncovce. Do poločasu jsme si vypracovali celkem pět ložených šancí, ovšem prosadil se pouze Toula. Dokázali jsme dobře kombinovat, držet míč, ale koncovka byla jediná věc, se kterou jsme nemohli být za poločas spokojeni. V druhém dějství se nám podařilo brzo skórovat, když se z pozice obránce prosadil Fiker a soupři jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Poté jsme dokázali v obraně vyrobit dvě chyby v rozehrávce, což soupeř naštěstí nedokázal potrestat. Do konce utkání jsme pokračovali v kvalitní hře, ovšem opět jsme nedokázali proměňovat šance. Skóre v závěru utkání završil po rohovém kopu Hunal. Pardubice jsme až na pár situací nepustili do koncovky, do defenzívy jsme hráli zodpovědně a s patřičnou agresivitou. Utkání jsme měli po celé dějství pod kontrolou, proto můžeme být s herním projevem spokojeni,“ byl s utkáním spokojen trenér Ondřej Jura.

SKSU12

Meteor Praha U13 – SK Slavia Praha 1:8

SKSU11

Metoer Praha U12 – SK Slavia Praha 8:7

Týmy U11 a U9 se o víkendu účastnily vícedenních turnajů. Jak se jim dařilo? Více v článku.

SKSU10

SK Slavia Praha – Tempo Praha U11 32:15

SKSU9

SK Slavia Praha – Tempo Praha U10 41:11

SKSU8

SK Slavia Praha – Dukla Praha U9 51:24

SKSU7

SK Slavia Praha – Dukla Praha U8 35:22


Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články