Výsledkový servis dorostu

Slavia „B“ dor. – Xaverov 4:1 (4:0), ČLSD, pátek 25.3.2005
Branky Slavie: 2 Vrzal, Dvořák, Jablonský
Sestava Slavie: Michal Puš – Miroslav Pecka, Petr Tlustý (59. Petr Janda), Martin Hladík, Tomáš Marc – Lukáš Kindel (54. Zdeněk Zahálka), Jakub Vagrčka, Tomáš Jablonský, Martin Novák (66. Roman Švamberg) – Lukáš Dvořák, Ondřej Vrzal (74. Michal Kočí)
Pořadí finálních přihrávek: 17 – Jablonský, 10 – Vrzal, 9 – Kindel, 7 – Valenta, 6 – Vagrčka, 3 – Marc

Do zápasu jsme vstoupili výborně. Už v první minutě po centru Pecky a hlavičce Vrzala dorážel důrazně Dvořák a otevřel skóre. Šance jsme si vytvářeli i nadále a do konce poločasu vstřelili další tři branky. Ve 33. minutě zahrával Kindel rohový kop, v pokutovém území se nejlépe orientoval Vrzal a poslal míč do sítě. Ve 38. minutě našel Jablonský Vrzala a ten tak přidal svou druhou trefu v utkání. Na 4:0 zvýšil minutu před přestávkou elegantním způsobem Jablonský, jenž po přihrávce Vagrčky z pětatřiceti metrů přehodil gólmana Xaverova.

Ve druhé půli jsme si opět vytvořili řadu velkých možností, v koncovce se nám však nedařilo. Naopak patnáct minut před koncem zaznamenal soupeř alespoň čestný úspěch.

Slavia „D“ dorost – Xaverov 2:1 (1:0), ČLMD, pátek 25.3.2005
Branky Slavie: Koch, Novotný P.
Sestava Slavie: Martin Žejdlík – Petr Vopěnka (57. Jakub Kučera), Jan Hošek, Radek Šulc, Lukáš Brandejs – Tomáš Němec (41. Martin Dostál), Ondřej Koch, Petr Novotný, Marek Kindel – Huari Bambur (41. Martin Vnouček), Petr Hošek

Po úvodní vyrovnané dvacetiminutovce jsme si začali vytvářet územní převahu a ve 33. minutě ji využili k vstřelení úvodního gólu, když odražený balón po rohovém kopu napálil do brány Koch.
Druhý poločas jsme začali ve volném tempu a soupeř nás ve 53. minutě potrestal vyrovnávací brankou. Nakonec však tři body zůstaly doma, upocené vítězství zařídil v 66. minutě po dalším rohu Novotný.

Zápasy A-dorostu a C-dorostu byly odloženy z důvodu účasti osmi slávistů v Německu na kvalifikačním turnaji o mistrovství Evropy.