Výsledkový servis dorostu

Slavia „A“ dor. – Vítkovice 1:0 (0:0), ČPP liga SD, sobota 23.10.04
Branka Slavie: J. Marc
Sestava Slavie: Michal Toma – Jiří Novotný, Michal Vávra, Michal Šmíd – Marek Suchý – Martin Prikner (72. Michal Held), Marek Borovský (60. Roman Švamberg), Petr Janda (86. Bohdan Subota), Marc Josef – Jaroslav Strelka, Robin Dejmek

Začátek utkání byl svižný, ale zároveň byly na obou stranách nepřesnosti. Soupeř přijel vyloženě s bránicí taktikou, dobře zahušťoval střed pole a vyrážel do rychlých brejků. Taky si vytvořil dvě pološance, brankář Toma byl však pozorný. Následně jsme převzali iniciativu my, ale obě naše vyložené příležitosti skvěle vyřešil hostující gólman.
Ve druhé půli jsme byli ještě aktivnější a presinkem nutili soupeře k chybán. Nakonec se na naší stranu přiklonilo i štěstí, po centru Josefa Marce ze 78. minuty doplachtil míč až do sítě a my si zajistili vítězství 1:0. Marc potvrdil své postavení v čele žebříčku gólů i asistencí, trefil se zatím čtyřikrát a sedmkrát na branku přihrál. Za vůli si mužstvo tři body zasloužilo.

SIAD Most – Slavia „B“ dor. 1:2 (0:1), ČLSD, sobota 23.10.04
Branky Slavie: soupeř vlastní, Jablonský
Sestava Slavie: Michal Puš – Martin Hladík, Tomáš Proskočil, Radek Dejmek, Tomáš Marc (64. Josef Komárek) – Lukáš Kindel, Jiří Valenta, Jakub Vagrčka, Tomáš Jablonský (90. Miroslav Pecka) – Milan Černý (40. Lukáš Dvořák), Ondřej Vrzal (69. Jakub Jirovský)
Nejlepší hráči: Puš, Hladík, Kindel

K dalšímu zápasu jsme cestovali na sever Čech do Mostu. Celý tým byl připraven natáhnout vítěznou sérii. Střetnutí se hrálo na výborném terénu a od prvních minut bylo patrné, že nám Most nedá ani centimetr plochy zadarmo. Na začátku jsme navíc museli řešit několik složitých situací ve vlastní šestnáctce, ale ty jsme přestáli. Vedení jsme se ujali po deseti minutách hry, když soupeřův brankář chyboval a nechal malou domů doplachtit až do sítě. Následovala dlouhá pasáž hry, kdy bylo utkání vyrovnané.
Po přestávce jsme Most téměř do ničeho nepustili a v 77. minutě vedení pojistili. Po krásné přihrávce Komárka obešel gólmana perfektně Jablonský a vstřelil druhou branku. V závěru jsme udělali zbytečnou chybu a nechali soupeře dvakrát vystřelit z hranice pokutového území, druhá z nich prošla do sítě. Konec zápasu tak byl dramatický, protivníka jsme však již do další možnosti nepustili.

Slavia „C“ dor. – Vítkovice 2:1 (0:1), ČPP liga MD, sobota 23.10.04
Branky Slavie: Gecov z pen., Pekhart
Sestava Slavie: Marek Bohář – Lukáš Vácha (41. Jan Sobíšek), Petr Kobler, František Lukeš, Jan Bezděk (58. Lukáš Stuchl) – Michal Uhlíř (41. Pavel Kroupa), Marcel Gecov, Bořek Dočkal (75. Jan Sirový), Jan Kovařík – Tomáš Pekhart, Tomáš Necid
Nejlepší hráči: Gecov, Pekhart, Sobíšek

Už v páté minutě jsme prohrávali po přímém volném kopu z dálky do malého pokutového území, kde se nedomluvili naši střední obránci při bránění nabíhajícího útočníka a ten hlavou vstřelil úvodní gól zápasu. V prvním poločase jsme pak neproměnili řadu šancí. Nejblíže ke gólu měl Necid, ale jeho rána se odrazila od břevna.
Ve dvacáté minutě druhého poločasu byl v šestnáctce faulován pronikající Dočkal a my kopali penaltu. Tu proměnil střelou do protipohybu brankáře Gecov a vyrovnal. V 69. jsme pak zápas otočili. Necid napálil břevno, střelu Dočkala zblokovala obrana soupeře, ale na prudkou ránu Pekharta už hostující hráči nestačili a my si zajistili vítězství.

SIAD Most – Slavia „D“ dor. 1:6 (0:3), ČLMD, sobota 23.10.04
Branky Slavie: Bambur (Smělý), Hošek P. (Novotný), Novotný, Písař (Hošek P.), Smělý (Novotný), Hošek J. (Hönig)
Sestava Slavie: Martin Berkovec – Petr Vopěnka, Jan Hošek, Radek Šulc, Jan Strouhal – Huari Bambur, Petr Novotný, Pavel Vyhnal (50. Zdeněk Čechák), Tomáš Písař (60. Kristián Zbrožek) – Petr Hošek (65. Karel Hönig), David Smělý

Zápas jsme začali výborně a hned v první minutě jsme se ujali vedení krásnou střelou Bambura. Za šest minut proměnil přihrávku Novotného Petr Hošek a poločas zakončil třetí brankou Novotný. Do druhého poločasu jsme nastoupili nesoustředění a domácím se podařilo snížit. Potom jsme zase začali hrát svoji hru a skóre postupně narůstalo až na 1:6.