Vstupenky do Liberce v online prodeji

Slavia odehraje 25. kolo HET ligy v Liberci v neděli 22. dubna od 18 hodin. Vstupenky do sektoru hostů jsou v online prodeji na Ticketportalu, pořiďte si je v předstihu!
Sektor hostů má kapacitu 600 míst, pro fanoušky Slavie jsou navíc určeny sektory D a E na západní tribuně, kupujte si tedy lístky zejména do těchto sektorů. Cena lístku je 150 korun

Vstupenky jsou v online prodeji na Ticketportalu a zároveň si je můžete pořídit i na 944 prodejních místech Ticketportalu. Nenechávejte nákup vstupenek až na den utkání a pořiďte si lístky z pohodlí domova.

Pokud se vyprodají sektory D a E, do prodeje budou uvolňovány postupně podle zájmu slávistů další sektory na západní tribuně za bránou. Kapacita celé západní tribuny je 2 000 míst. 

Před rokem dorazilo do Liberce na 2 500 slávistů, podobnou návštěvu očekáváme i na tento zápas. Slavia se opět bude podílet na zajištění pořadatelské služby v sektoru hostů.

Tribuna Sever i Fanklub vypravují autobusové zájezdy, doporučujeme fanouškům využít této možnosti dopravy a vyhnout se tak případným komplikacím při parkování aut v okolí stadionu.

 

Aktuálně

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

včera
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Jsme zkušenější než loni. Víme, do čeho jdeme

včera
Sešívaní v neděli odstartují ligovou sezonu v Olomouci. „Ambice vedení jsou hrát o titul," říká trenér Trpišovský.

Do nové sezony v historické trikoloře

včera
Národní barvy. Červená, bílá a modrá. Tato kombinace bude Slavii provázet v celé sezoně.

Další články