Ve čtvrtek v Edenu Premier Cup

PRAHA/EDEN – O státním svátku dne 28. 9. se v Edenu odehraje šestý ročník turnaje Premier Cup. Turnaje čtyř týmů se letos zúčastní tři české a jeden slovenský celek. Pražská mužstva Slavii a Spartu doplní Zbrojovka Brno, ze Slovenska dorazí MŠK Žilina.
Pořadateli turnaje Premier Cup jsou SK Slavia Praha a Městská část Praha 10. Na turnaji se každý tým střetne s každým, všechny celky tedy odehrají tři zápasy. Utkání se hrají na celé hřiště v počtu 10+1. Hrací doba je 2x20 minut. Turnaj se bude hrát na přírodní trávě na tréninkovém hřišti v Edenu. V případě nepříznivého počasí se budou utkání hrát na umělé trávě. Stejně jako předešlé ročníky, také tento je určen pro hráče kategorie U13.

Slavia obhajuje loňské vítězství. Stejně jako loni vede tým U13 trenér Ondřej Jura spolu s asistenty Jakubem Glancem, Tomášem Wolfem a Tomáše Jarošem.

Přijďte si zpříjemnit sváteční den a zhlédnout konfrontaci nejlepších mládežnických týmů v Čechách a na Slovensku. 

Harmonogram zápasů:

10.00 SK Slavia Praha – MŠK Žilina
11.00 AC Sparta Praha – Zbrojovka Brno
12.00 SK Slavia Praha – Zbrojovka Brno
13.00 AC Sparta Praha – MŠK Žilina
14.00 MŠK Žilina – Zbrojovka Brno
15.00 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha

Aktuálně

Superpohár 29. června je zrušen

dnes
Slavia neodehraje Superpohár proti Slovanu Bratislava, který se měl hrál v pátek 29. června v Bratislavě. Důvodem zrušení utkání jsou bezpečnostní rizika. O náhradním termínu se bude jednat.

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Podrobnosti nového herního formátu FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována, poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Další články