V Ostravě v neděli večer

PRAHA – Utkání 20. kola I. Gambrinus ligy FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha uvidí fanoušci v televizi. Zápas je na programu v neděli 9. března ve 20:15 hodin.
PRAHA – Utkání 20. kola I. Gambrinus ligy FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha uvidí fanoušci v televizi. Zápas je na programu v neděli 9. března ve 20:15 hodin. Utkání na ostravských Bazalech bude vysílat kanál ČT4 Sport.

Předposlední a poslední ligové kolo se bude hrát vždy v sobotu od 15 hodin. 10. května se tedy Slavia představí v rámci utkání 29. kola v Mladé Boleslavi.

Sezonu 2007/2008 uzavře duel s Jabloncem, který bude na programu 17. května.

Aktuálně

Teď se ukáže, jak jsme silní, ví trenér

včera
„Výsledek je pro nás strašné zklamání, stejně tak i výkon v první půli. Od první minuty se to pro nás neodvíjelo dobře. Musíme se omluvit početné návštěvě za výsledek a náš výkon,“ říká po prohře s Jabloncem trenér Trpišovský.

Chyběl pohyb a důraz, mrzí Milana Škodu

včera
Milan Škoda mohl srovnat stav zápasu s Jabloncem na 1:1, pokutový kop ale neproměnil. „Kdybych penaltu dal, tak jsme to ještě otočili," kál se útočník sešívaných.

První ligovou porážku připravil Jablonec

včera
Slávisté doma nestačili na Jablonec a i přes velké množství šancí odcházejí s nepořízenou. Severočeši v Edenu zvítězili 2:0.

Další články