V Edenu proběhl první turnaj partnerských klubů

PRAHA/EDEN - První turnaj partnerských klubů Slavie se konal v Edenu. Za chladného listopadového víkendu si všichni hráči turnaj užili. K vidění byla spousta pěkných akcí a gólových radostí.
Na turnaji poměřily svůj um partnerské kluby Slavie v přípravkových kategoriích ve věku 6 - 11 let. 

Jak probíhal společný turnaj? „Během chladného víkendu panovala na hřišti velmi přátelská atmosféra. Minimální prostoje na turnaji umožnili všem hráčům předvést co nejlepší výkony. V zázemí se o hráče starala Nataša Látalová, na hřišti vše řídili přítomní trenéři. Hráči během turnajů mohli navštívit i trénink našeho A-týmu, který probíhal na vedlejším hřišti. Všichni se už těšíme na další turnaje," komentoval průběh turnaje šéftrenér přípravek Jiří Janeček.  

Šéftrenér přípravek také připomněl význam projektu pro Slavii: „Tento projekt založený na vzájemné spolupráci, je pro nás velmi důležitý. Jsme rádi, že je o něj velký zájem. Na poslední schůzku Partnerských klubů, která proběhla 23.11., dorazilo 45 trenérů. Přednášku tentokrát řídili Martin Daněk s Rostislavem Helštýnem," říká o projektu Partnerských klubů Jiří Janeček.

Více o projektu Partnerských klubů najdete zde. Video z turnaje z dílny trenéru U9 najdete na Facebookovém profilu týmu.

Fotogalerie

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články