U16: Prvenství z Nizozemska

O prodlouženém velikonočním víkendu cestoval tým U16 na turnaj do Nizozemska. Na turnaji neobdržel tým Petra Mikolandy jedinou branku a do Česka dovezl zlaté medaile!
V úvodním duelu turnaje sešívaní branku nevstřelili a s celkem AD Den Haag remizovali 0:0. Ve druhém zápase byl soupeřem švédský tým Västerás SK, ten Slavia porazila jasně 5:0 díky trefám Adama Touly, Lukáše Hroníka, Jakuba Křišťána, Martina Šuberta a Jakuba Štěpničky. Základní skupinu uzavřel tým U16 zápasem s Twente. Také třetí utkání skončilo výhrou 5:0! Tentokrát se Adam Toula prosadil hned dvakrát, další branky přidali František Matys, Jan Kulhavý a Martin Šubert. Ze základní skupiny A tak sešívaní postoupili z prvního místa!

Ve finále byl soupeřem belgický KV Mechelen. Díky zásahům Karla Hrubeše a Martina Douděry Slavia U16 svého soupeře porazila 2:0 a získala první místo!

Výsledky

Skupina A

SK Slavia Praha - AD Den Haag 0:0
SK Slavia Praha - Västerás SK 5:0 (2:0)
Branky:
Toula, Hroník, Křišťan, Štěpnička, Šubert
SK Slavia Praha - FC Twente 5:0 (0:0)
Branky:
2x Toula, Matys, Kulhavý, Šubert

Finále

SK Slavia Praha - KV Mechelen 2:0 (0:0)
Branky:
Hrubeš, Douděra 

Hned šest hráčů se dostalo do nominace českého národního týmu U16 na Turnaj čtyř zemí v Rumunsku, kde kromě domácího celku změří Česko síly s Nizozemskem a Polskem. Nominováni byli Jan Sirotník, David Štětka, Jakub Křišťán, Lukáš Hroník, Martin Douděra a Adam Toula.

Aktuálně

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

včera
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Teď se ukáže, jak jsme silní, ví trenér

před 2 dny
„Výsledek je pro nás strašné zklamání, stejně tak i výkon v první půli. Od první minuty se to pro nás neodvíjelo dobře. Musíme se omluvit početné návštěvě za výsledek a náš výkon,“ říká po prohře s Jabloncem trenér Trpišovský.

Chyběl pohyb a důraz, mrzí Milana Škodu

před 2 dny
Milan Škoda mohl srovnat stav zápasu s Jabloncem na 1:1, pokutový kop ale neproměnil. „Kdybych penaltu dal, tak jsme to ještě otočili," kál se útočník sešívaných.

Další články