Trenér Jaroslav Šilhavý: Zkušené mužstvo by si mělo poradit

OLOMOUC/ANDRŮV STADION - Ani potřetí nedokázali sešívaní na venkovní půdě naplno bodovat. Tým Jaroslava Šilhavého uhrál v Olomouci i přes velké šance pouze výsledek 1:1. „Loni jsme podobné góly dávali, letos nám to tam nepadá. Je to ztráta,“ mrzel výsledek trenéra.
Tým Jaroslava Šilhavého se opět vrací do Prahy pouze s bodem za remízu. „První půli jsme hráli velice špatně, málo pohybu, agresivity, soupeř nás přehrával,“ vyjmenovával trenér nedostatky. „Nicméně jsme dali gól a měli velkou šanci přidat ještě druhý. Ale po standardce jsme nepokryli hráče a soupeř vyrovnal,“ dodal trenér.

„Ve druhém poločase jsme se zlepšili, zatlačili jsme. Velkou šanci měl Škoda, Necid i Michal Frydrych v poslední minutě. Loni jsme podobné góly dávali, letos nám to tam nepadá. Vezeme bod, je to ztráta,“ mrzelo Jaroslava Šilhavého.

Domácí byli houževnatým soupeřem. „Sigmu musím pochválit, mají mladý kádr a rychlostní typy hráčů, hráli dobře v pohybu, čímž nás přehrávali v první půli. Na druhou stranu jsme mohli vést 2:0 a bylo to 1:1. Zkušené mužstvo by si mělo poradit a nenechat si dát takový gól do šatny,“ mračil se.

Branka domácích ze 40. minuty přinesla okolo sebe hodně vzruchu. „Neviděl jsem to, ale i sám hráč říkal, že to byla ruka. Jestli byla, asi gól platit nemá. Neznám ale pravidla tak detailně jako sudí,“ nechtěl situaci bez zpomalených záběrů komentovat trenér.

Fotogalerie

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Olomouce

dnes
Pojeďte podpořit Slavii v prvním kole ve venkovním zápase v Olomouci! Na místě bude v prodeji ještě 500 vstupenek.

Legendární kanonýr Pavel Kuka slaví 50. narozeniny

včera
Dnes slaví 50. narozeniny Pavel Kuka. Za celou slávistickou rodinu mu přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví, rodinnou pohodu a co nejvíce radosti se Slavií. Pavel Kuka patří mezi věrné diváky v Edenu, kde jako malý žáček s fotbalem začínal.

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

před 2 dny
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Další články