Tady jsme doma!

PRAHA/EDEN ARÉNA – Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík před výkopem utkání s Hradcem Králové pozval všechny slávisty na zápas s Jabloncem, kdy budou sešívaní v Edenu konečně doma. Fanoušky bude čekat bohatý doprovodný program, který zahájí oslavy 125 let Slavie.
„Dovolte mi, abych všem slávistům a fanouškům našeho klubu představil jednu mimořádně dobrou zprávu. Poslední léta přinesla hodně pokory a utrpení, ale od doby, kdy jsme převzali klub, nám přináší radost, co se děje. Rádi bychom všem poděkovali, vážíme si skvělé atmosféry a rozhodli jsme se dále investovat do fotbalu,“ načal mimořádnou tiskovou konferenci Jaroslav Tvrdík.

„30. dubna 2017 bude CEFC Europe oficiálně vlastníkem stadionu. Stadion je srdcem a duší každého fotbalového klubu a my jsme rádi, že se nám tuto myšlenku po více jak ročních jednáních podařilo dokončit. Generálním ředitelem celého komplexu se stává Martin Krob, který je pro nás zárukou efektivního spojení klubu a stadionu,“ dodal.

Utkání s Jabloncem se koná v neděli 30. dubna 2017, výkop je v 17:30 hodin. „Zveme vás na velkou fotbalovou party, která bude věnovaná všem slávistům. Připomeneme si okamžik, kdy jsme stadion Eden v roce 2008 nově pokřtili. Je symbolické, že i tehdy naše ligové působení otevíral zápas proti Jablonci, stejně jako tomu bude nyní. Věříme, že bude plný Eden! Všichni jsou našimi hosty, bude zde bohatý program. Oslavíme čarodějnice, určitě budete svědky červenobílého ohňostroje. Jsem rád, že Slavia zahájí oslavy 125 let tímto mimořádným úkonem,“ láká do Edenu fanoušky předseda představenstva.

V rámci oslav získají dvě volné vstupenky na utkání všichni permanetkáři, členové Odboru přátel, Fanklubu nebo uživatelé registrovaní na slavia.cz. Podrobnosti v následujících dnech zveřejníme na webu.

Co dalšího se bude v Edenu dít? „Představíme záměry, které do budoucnosti se stadionem máme, ať už se jedná o slávistické muzeum, chodník slávy, pojmenování jednotlivých tribun nebo výzdobu stadionu,“ prozradil Jaroslav Tvrdík.

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

dnes
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

dnes
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

dnes
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články