Slávistky posílila Islanďanka

Fotbalistky Slavie hlásí posilu do útočných řad, z mistrovského Thór/KA přichází na hostování Sandra María Jessen.
Ofenzivní hráčka Sandra María Jessen (18.1.1995) přichází na hostování do května z týmu úřadujícího islandského mistra Thór/KA, kde je kapitánkou. Většinu kariéry strávila právě v tomto týmu, pouze v roce 2016 působila v německém Leverkusenu.

Sandra v roce 2017 odehrála celkem 15 zápasů v lize, ve kterých vstřelila 8 gólů a pomohla tak k mistrovskému titulu. O rok dříve skórovala dokonce devětkrát.

V roce 2016 působila krátce v německém Leverkusenu. Zároveň je také členkou národního týmu Islandu, se kterým v kvalifikační skupině mistrovství světa soupeří s Českou republikou.

„Je před námi důležitá část sezóny, ve které chceme být opět úspěšní, i proto jsme se rozhodli pro posílení naši ofenzívy zahraniční hráčkou,“ uvedla k transferu manažerka Jaroslava Rinnerová.

Aktuálně

Superpohár 29. června je zrušen

dnes
Slavia neodehraje Superpohár proti Slovanu Bratislava, který se měl hrál v pátek 29. června v Bratislavě. Důvodem zrušení utkání jsou bezpečnostní rizika. O náhradním termínu se bude jednat.

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Podrobnosti nového herního formátu FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována, poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Další články