Slávistická aukce finišuje!

PRAHA – V pátek 29. února úderem půlnoci končí slávistická internetová aukce. O dražené slávistické předměty a osobní věci hráčů a trenérů je velký zájem.

PRAHA – V pátek 29. února úderem půlnoci končí slávistická internetová aukce. O dražené slávistické předměty a osobní věci hráčů a trenérů je velký zájem. Aktuální výnos aukce se dva dny před jejím ukončením vyšplhal na téměř 316 tisíc korun.

Nejvíce se fanoušci „bijí“ o rukavice Martina Vaniaka, se kterými odchytal dva poslední zápasy Ligy mistrů UEFA. Momentálně patří člověku, který navýšil částku na 108 500 korun!

Na pomyslném druhém místě je golfová čepice Vladimíra Šmicra. Její cena se zatím vyšplhala na 20 100 korun. Třetí místo patří červenobílému koženému křeslu s podpisy hráčů a trenérů A-týmu, kterého si poslední dražitel cení na 19 050 korun.

V pátek úderem půlnoci systém aukci automaticky ukončí. Majitelé uvedených věcí budou kontaktování telefonicky, jakým způsobem si mohou předměty vyzvednout. Aukce stále probíhá na stránkách www.aukce.slavia.cz.

Vydražené peníze poputují na podporu slávistické mládeže a na charitativní účely – na kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol a do Dětského domova Sázava.

Nabídka obsahuje více než padesát věcí, které se nějak vztahují ke Slavii. Draží se slávistické dresy s podpisy hráčů, podepsaný kalendář, tréninkový míč nebo červenobílé kožené křeslo. Do charitativní internetové aukce věnovali své osobní věci také hráči a trenéři A-týmu.

Postup je jako při běžné dražbě. Vybraný předmět získá ten, kdo nakonec přihodí nejvyšší finanční částku.

U draženého předmětu je vždy aktuální částka. Vítězem se stává ten, který všechny „přebije“ nejvyšší sumou. Aby se stal majitelem uvedené věci, je třeba poslat příslušný finanční obnos na číslo bankovního účtu, které je uvedeno na stránkách www.aukce.slavia.cz.

Vydraženou sumu je třeba uhradit nejpozději do čtrnácti dnů od skončení aukce. Pokud se tak nestane, může si automaticky draženou věc zakoupit ten, který přihodil druhou nejvyšší částku.

Jména majitelů vydražených věcí najdete po skončení aukce také na stránkách www.slavia.cz. Na utkání Slavie s Bohemians 1905 proběhne slavnostní předání tří nejvýše vydražených předmětů do rukou jejich nových majitelů.

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

včera
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články