Slávisté v U17 porazili Holandsko | SK Slavia Praha

Slávisté v U17 porazili Holandsko

WEINGARTEN - V pondělním druhém střetnutí kvalifikace na mistrovství Evropy zvítězila Česká reprezentace do sedmnácti let nad výběrem Holandska 2:1. Obě branky Čechů vstřelili slávisté. Skóre otevřel hlavičkou po přímém volném kopu Valenty Marek Suchý. Druhou branku přidal Jiří Valenta, jenž proměnil penaltu za faul na Blažka. Lví podíl na konečném výsledku měl i brankář Michal Toma, který naopak pokutový kop soupeře těsně před přestávkou chytil. Ve druhém poločase sice soupeř snížil, na další branky se však nezmohl. Definitivní tečku mohl udělat ze třetí penalty v zápase další slávista Marcel Gecov, ale jeho tvrdá střela se odrazila od tyče.
WEINGARTEN - V pondělním druhém střetnutí kvalifikace na mistrovství Evropy zvítězila Česká reprezentace do sedmnácti let nad výběrem Holandska 2:1. Obě branky Čechů vstřelili slávisté. Skóre otevřel hlavičkou po přímém volném kopu Valenty Marek Suchý. Druhou branku přidal sám Jiří Valenta, jenž proměnil penaltu za faul na Blažka. Lví podíl na konečném výsledku měl i brankář Michal Toma, který naopak pokutový kop soupeře těsně před přestávkou chytil. Ve druhém poločase sice soupeř snížil, na další branky se však nezmohl. Definitivní tečku mohl udělat ze třetí penalty v zápase další slávista Marcel Gecov, ale jeho tvrdá střela se odrazila od tyče.

Česká republika "17" - Holandsko "17" 2:1 (2:0)
Branky: 21. Suchý, 36. z pen Valenta - 52. Anita
Sestava České republiky: Toma - Halama, Ginzel, Bodeček, Starý - Dohnálek, Suchý, Černý, Valenta (73. Dočkal)- Pilík (59. Gecov), Blažek