Slávisté odjeli na herní soustředění do Rakouska

V pondělí ráno nabrali sešívaní po týdnu opět směr Rakousko, kde je čeká tentokrát herní soustředění. V Rakousku se tým Jindřicha Trpišovského představí ve čtyřech zápasech a ve středu začínáme s Rapidem Vídeň.

Do Rakouska už s týmem neodcestuje dvojice mladíků – Jan Kuchta by měl hostovat na Slovácku, Tomáš Freit v Opavě. Se slávistickou výpravou není ani Jasmin Ščuk, který v Praze doléčuje zranění, a navíc má bosenský záložník po domluvě s vedením klubu svolení hledat si angažmá.

Ze zdravotních důvodů na soustředění zatím neodcestoval ani Jakub Hromada, který v pátečním duelu se Žižkovem utrpěl svalové zranění. Na soustředění by měl ale za týmem ještě v průběhu tohoto týdne dorazit.

Místo něj se tak do nominace vešel osmnáctiletý Matěj Valenta. Střední záložník nastupoval v uplynulé sezoně převážně za tým U19, s dvanácti góly se stal nejlepším střelcem sešívaných. Naskočil také do dvou zápasů Juniorské ligy. Osmnáctiletý záložník je ve Slavii od šesti let a má za sebou devět startů za českou reprezentaci U18, ve kterých vstřelil jeden gól.

Sešívané čekají v Rakousku čtyři přípravné zápasy a hned ve středu se tým Jindřicha Trpišovského utká s Rapidem Vídeň. Utkání bude vysílat Slavia TV. V dalších zápasech se Slavia utká dvakrát s maďarským Mezőkövesdi a generálku na sezonu sehraje 14. července proti Rostovu. Plán zápasů a představení soupeřů naleznete zde.

Aktuálně

Slavia součástí FIFA 19 i PES 2019!

dnes
Slavia bude nově součástí obou nejpopulárnějších fotbalových her na světě. Ke hře Pro Evolution Soccer se od nové sezony přidá i FIFA od EA Sports!

Dorostenecké týmy s plným bodovým ziskem

dnes
Po dvou ligových kolech jsou všechny dorostenecké týmy stoprocentní. Jak se vedlo dorostencům Slavie o uplynulém víkendu?

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

včera
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Další články