Slavia vstoupí do jara v sobotu 17. února

PRAHA – Sešívaní už znají termíny dvou úvodních utkání jara. Do roku 2018 vstoupí v Jihlavě v sobotu 17. února. Doma se červenobílí představí poprvé v neděli 25. února.
Slavia odehraje 17. ligové kolo na půdě Vysočiny Jihlava, a to v sobotu 17. února od 16:30. Utkání bude přenášet Česká televize na kanálu ČT 2.

Doma pak sešívaní zahájí jarní část ligových bojů vršovickým derby. Svého souseda Behemians přivítají v Edenu v neděli 25. února od 18:00. Přímý přenos ze zápasu vysílá O2 TV Sport.

Aktuálně

Zemřel Jiří Žďárský, spoluhráč Bicana a Kopeckého

včera
V sobotu 14. července odešel do fotbalového nebe bývalý hráč Slavie Jiří Žďárský. Byl už jediným žijícím slávistou, který vyhrál titul mistra ligy v roce 1947 a hrál po boku legendárního Josefa Bicana.

Per-Egil Flo odchází do Švýcarska

včera
Krajní obránce Per-Egil Flo odchází do švýcarského Lausanne. V úterý byl mezi kluby finálně doladěn přestup norského zadáka.

Ženský tým hlásí čtyři posily!

před 2 dny
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

Další články