Slavia s Příbramí bez branek | SK Slavia Praha

Slavia s Příbramí bez branek

Slavia se ve svém dalším přípravném zápase rozešla ve Voticích s 1.FK Příbram smírně, 0:0.

VOTICE – Slavia se ve slunečném sobotním odpoledni střetla na umělé trávě ve Voticích s týmem 1.FK Příbram. Stejně jako na podzim v lize, kdy sešívaní remizovali na stadionu U Litavky 1:1, skončil přípravný zápas nerozhodně. Oba soupeři se rozešli s bezbrankovou remízou.

Největší šanci Slavie v první půli měl Mikula, který si v 10. minutě naběhl do vápna na Hlouškův centr. Svoji tvrdou střelu poslal ale těsně vedle. Ve zbytku poločasu měla ze hry více Příbram. Ve 20. minutě se do dvojité šance dostal Štochl, gólu ale stačili zabránit Zlámal s Koubským. Dvakrát se do šance dostával i Klesa, jeho první střelu vyrazil Zlámal, o pár minut později míč zastavil obětavým skluzem Dostál.

Do druhé půle nastoupil v červenobílém dresu po dlouhé pauze, zaviněné zraněním, Stanislav Vlček. Parťákem v útoku mu byl Gulajev. Větší šance už ale k vidění nebyly. V 71. minutě chytil brankář Hruška střelu Hory ze střední vzdálenosti, v 86. minutě příbramský gólman zlikvidoval zakončení Adama Hlouška. Na druhé straně měl po Klesově centru příležitost střídající Šlapák, hlavou ale v našem vápně zamířil nad.

„Potěšilo mě, že jsme v zápase neinkasovali. Hráli jsme v kombinované sestavě, pro mladé hráče to byla další zkušenost. Mám také radost z návratu Standy Vlčka, kterého jsme poslali na hřiště ve druhém poločase,“ řekl po zápase trenér Slavie Michal Petrouš.

SK Slavia Praha – 1.FK Příbram 0:0

přípravný zápas

Slavia 1. poločas: Zlámal (kap) – Dostál, Koubský, Hubáček, Mareš – Koreš, Petrák, Vyhnal, Hloušek – Mikula (29. Gulajev), Pospěch

Slavia 2. poočas: Zlámal – Janda, Čelůstka, Hubáček, Mareš (60. Hurka) – Hora, Petrák, Vyhnal (65. Zákostelský), Hloušek – Vlček, Gulajev

Příbram: Hruška - Plašil, Nohýnek, Ricka, Pleško - Klesa, Tarcal, Macek, Papšis - Wágner, Štochl

Rozhodčí: Makovička