Slavia otevírá nový stadion v Craiově

CRAIOVA/RUMUNSKO – Přátelským zápasem Slavie s domácím celkem CS Universitatea otevře rumunský celek svůj nový stadion pro 31 tisíc lidí. Utkání bude vyprodáno!
Do přípravného zápasu nemohl trenér Jaroslav Šilhavý počítat s hráči, kteří odcestovali na reprezentační srazy. Ve středu zálohy se tak vedle Dannyho objeví Pavel Bucha z juniorky Slavie. Na hrotu útoku pak nastoupí dvojice Necid – Škoda. Z hráčů, kteří jsou k dispozici, nemohl do Rumunska odcestovat Halil Altintop, který má problémy se zády.

Na lavici náhradníků jsou pak připraveni další hráči z kádru juniorky.

Sestava: Kovář – Frydrych, Bílek, Jugas, Flo – van Buren, Bucha, Danny, Stoch – Necid, Škoda

Náhradníci: Laštůvka – Bjeloš, Stehno, Stropek, Mitrano, Havrda

Vzhledem k technickým problémům na místě sledujte hlavně televizní přenos. Utkání vysílá živě kanál O2 Fotbal, přenos začíná v 18:55. Na webu najdete zkrácený ONLINE přenos z utkání.

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

včera
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články