Sešívaní zvítězili na Tříkrálovém turnaji

PRAHA – V trnavské sportovní hale se konal 6. ledna Tříkrálový turnaj, kterého se zúčastnili i bývalí hráči sešívaných. Tým, vedený kapitánem Martinem Latkou, prošel turnajem bez porážky a zvedl tak nad hlavu trofej pro vítěze.
Červenobílí se na turnaji představili ve složení Kamil Čontofalský, Lukáš Došek, Tomáš Došek, Karol Kisel, Martin Latka, David Hubáček, František Dřížďal, Matej Krajčík, David Kalivoda, Jaroslav Černý a Zdeněk Šenkeřík a v mezinárodní konkurenci vybojovali první místo. Své startovné hráči věnovali na dětskou onkologii v Motole.

Ve skupině B se červenobílí potkali se Spartou, Košicemi a Hannoverem. Následovalo semifinále proti Slovanu Bratislava a finálový souboj s Košicemi, který Slavia vyhrála 7:2. Sešívaným se dostalo i individuálních ocenění. Nejlepším střelcem turnaje byl se sedmi brankami vyhlášen Karol Kisel, nejlepším gólmanem pak Kamil Čontofalský.

Známé tváře byly k vidění i v dresu soupeřů. Trnavu vedl Miroslav Karhan, Spartu potom reprezentovali například Jiří Novotný či Tomáš Jun, za Košice nastoupili Marek Sapara nebo Vladimír Janočko, který byl jmenován nejlepším hráčem turnaje, za Liberec pak Jiří Štajner.

Základní skupina

Sparta – Slavia 2:3
Branky: Jun 2 – Kisel, Kalivoda, J. Černý

Slavia – Košice 3:1

Branky: Kisel 2, Kalivoda – Kožlej

Slavia – Hannover 8:2

Branky: Kisel 3, Kalivoda 2, Šenkeřík, Krajčík, J. Černý – Dehne, F. Groth

Semifinále

Slavia – Slovan Bratislava 3:2
Branky: J. Černý, T. Došek, Kisel – Sedlák, vl. Krajčík

Finále

Slavia – Košice 7:2
Branky: Šenkeřík 3, Dřížďal 2, T. Došek, J. Černý – Rusinko, Lengyel

Konečné pořadí

1. Slavia Praha
2. VSS Košice
3. Spartak Trnava
4. Slovan Bratislava
5. Sparta Praha
6. Masters
7. Slovan Liberec
8. Hannover 96


Aktuálně

Superpohár 29. června je zrušen

dnes
Slavia neodehraje Superpohár proti Slovanu Bratislava, který se měl hrál v pátek 29. června v Bratislavě. Důvodem zrušení utkání jsou bezpečnostní rizika. O náhradním termínu se bude jednat.

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Podrobnosti nového herního formátu FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována, poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Další články