S Mladou Boleslaví nerozhodně | SK Slavia Praha

S Mladou Boleslaví nerozhodně

PRAHA - Slavia ve středu remizovala v dalším přípravném střetnutí s Mladou Boleslaví 2:2. V první půli byl nejblíže ke skórování Matej Krajčík, který napálil střelou za vápnem břevno.

Po přestávce se hosté ujali vedení díky brance Petra Mikolandy, na ni odpověděl už o minutu později střelou k pravé tyči Tomáš Necid. Mikolanda pak nadvakrát překonal Kozáčika o deset minut později. Boleslav se o výhru připravila sama, Gecovův centr si srazil do vlastní branky v poslední minutě hry Ševinský.

Trenér Karel Jarolím prostřídal téměř všechny hráče, ve druhé půli hrál i Makedonec Armend Nedzipi, který je ve Slavii na testech.

„V přípravě dostávají příležitost všichni hráči, ne všichni se s tím však dokáží vyrovnat podle mých představ. V takových zápasech nejde ani tolik o výsledek, důležité je rovnoměrné herní zatížení všech fotbalistů," uvedl k utkání trenér Karel Jarolím.

Slavia - Mladá Boleslav 2:2 (0:0)
Branky:
67. Necid, 89. vlastní Ševinský - 66. a 76. Mikolanda
Slavia 1. poločas: Kozáčik- J. Vorel, Latka, Dosoudil, Hubáček - Krajčík, Jarolím, Švec, Švento - Gaúcho, Vlček
2.poločas: Kozáčik - Hubáček (69. Vácha), Latka, Aračič, Urbánek - Krajčík (58. Dočkal), Hrdlička (61. Gecov), Suchý, Švento (58. Nedzipi)- Janda, Necid.
Mladá Boleslav: Miller (46. Kučera)- Ševinský, Rajnoch (46. Rolko), Kopic, Palát (46. Nesvadba) - Nečas (46. Holub), Abrhám, Matějovský, Brunclík - Kysela (46. Mikolanda), Pecka.