Ruslan Mingazov odehraje podzim v Boleslavi

PRAHA - Krajní záložník Ruslan Mingazov bude během podzimní části hostovat v Mladé Boleslavi. Ve středočeském klubu bude působit do konce kalendářního roku 2017. V pátek se oba kluby dohodly na jeho hostování.
„Ruslanovi přejeme hodně štěstí, aby pravidelně nastupoval a v zimě se vrátil ještě silnější. Věříme, že hostování bude pro něj a tudíž i pro Slavii úspěšné,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Ruslan Mingazov odchází do Mladé Boleslavi na půlroční hostování. Turkmenský reprezentant, který do Edenu přišel z Jablonce loni v létě, ve Slavii v aktuální sezoně naskočil pouze do utkání s Teplicemi a v kvalifikaci Ligy mistrů doma s BATE. V minulé sezoně zasáhl křídelní záložník do šestnácti zápasů, v nichž vstřelil tři branky a připsal si dvě asistence. Zejména na jaře se několika důležitými góly nebo asistencemi podílel na mistrovském titulu Slavie.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Olomouce

dnes
Pojeďte podpořit Slavii v prvním kole ve venkovním zápase v Olomouci! Na místě bude v prodeji ještě 500 vstupenek.

Legendární kanonýr Pavel Kuka slaví 50. narozeniny

včera
Dnes slaví 50. narozeniny Pavel Kuka. Za celou slávistickou rodinu mu přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví, rodinnou pohodu a co nejvíce radosti se Slavií. Pavel Kuka patří mezi věrné diváky v Edenu, kde jako malý žáček s fotbalem začínal.

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

před 2 dny
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Další články