Rekonvalescence Murise Mešanoviče probíhá podle plánu

PRAHA – Ve středu to budou tři týdny, co se Muris Mešanovič zranil v pohárovém utkání s Třincem. Rekonvalescence probíhá podle plánu.
„Vše jde tak, jak má. Věřím, že nedojde k žádným komplikacím,“ říká bosenský útočník Muris Mešanovič, který má za sebou první fázi léčení zranění. „Dva týdny jsem měl úplný klid s ortézou, mohl jsem dělat jen přístrojové terapie,“ vysvětluje útočník Slavie.

„Teď bych měl začít lehce cvičit a posilovat zraněnou oblast,“ dodává Mešanovič. Jak ke zranění vůbec došlo? „Při rohu jsem byl v souboji se soupeřem, bohužel mi přisedl koleno a otočil mi ho. Hned jsem věděl, že bude zle,“ dodává Bosňan.

Jaká je tedy vůbec diagnóza? „Mám přetržený vnitřní postranní vaz v koleni. Pokud všechno půjde dobře, tak se doba léčení předpokládá zhruba osm týdnů,“ vysvětluje
Muris Mešanovič, jehož návrat se tedy odhaduje zhruba na polovinu listopadu.

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články