První den soustředění za námi

ŠPANĚLSKO – Slávisté za sebou mají první den na španělském soustředění. Zatímco dopoledne byl na programu regenerační trénink po náročném cestování, odpoledne už se velmi intenzivně nabírala kondice.
„Věděli jsme, že nás čeká první dvoufázový trénink. Dopoledne se jednalo o rozběhový trénink, poznali jsme prostředí a proběhlo rozběhání po pátečním příletu do Španělska, rozcvičení a bago,“ popsal záložník Jakub Hromada.

„Odpoledne byl na programu náročný kondiční trénink, na který jsme byli ale připravení a v této fázi přípravy je potřeba. Věřím, že nám těžké tréninky pomůžou v jarní části sezony,“ doplnil slovenský středopolař.

Po tréninku zamířil realizační tým s částí hráčů na sledování podvečerního přípravného utkání Borussie Dortmund. Většina kádru se věnovala regeneraci ve welness centru.

Sledujte aktuální dění ze Španělska třeba na slávistickém Instagramu. Ten spoluspravují sami hráči. Úvodní dny přidával příspěvky brankář Přemysl Kovář, jak řada z vás tipovala. Na příští dny pro vás chystáme i překvapení!

První den soustředění za námi! #slavia #SKSpriprava

Příspěvek sdílený SK Slavia Praha official (@slaviapraha),Fotogalerie

Aktuálně

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

včera
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Jsme zkušenější než loni. Víme, do čeho jdeme

včera
Sešívaní v neděli odstartují ligovou sezonu v Olomouci. „Ambice vedení jsou hrát o titul," říká trenér Trpišovský.

Do nové sezony v historické trikoloře

včera
Národní barvy. Červená, bílá a modrá. Tato kombinace bude Slavii provázet v celé sezoně.

Další články