Pokuty pro Miroslava Stocha i Slavii

PRAHA – Na čtvrteční jednání disciplinární komise LFA byl vedle klubu pozvaný také Miroslav Stoch. Na programu bylo řešení děkovačky po utkání s Třincem, dále pak utkání v Olomouci a derby „S“.
Disciplinární komise LFA potrestala Miroslava Stocha pokutou 40 tisíc korun za nevhodné pokřiky po utkání MOL Cupu s Třincem. „Mírné obavy byly, ale dostal jsem peněžní pokutu čtyřicet tisíc. Jsem hlavně rád, že jsem nedostal žádný sportovní trest, že bych nemohl hrát zápasy,“ uvedl po disciplinárním řízení slovenský záložník.

„Vyjádřil jsem se před komisí, že mě určitě mrzí, co se stalo. Už se to nedá vzít zpět. Kdyby to bylo řečené z mé hlavy a věděl bych, do čeho jdu, tak by se to určitě nestalo,“ připomněl Miroslav Stoch děkovačku.

Vedle samotného hráče dostal pokutu i klub za nesportovní chování vlastních fanoušků. Výše pokuty pro klub je za utkání s Třincem 50 tisíc korun za porušení povinnosti pořádajícího klubu (nevhodné pokřiky).

Kromě utkání s Třincem se řešily také zápasy v Olomouci a domácí derby se Spartou. Za zápas v Olomouci a nesportovní chování fanoušků dostala Slavia pokutu 80 tisíc korun, domácí Olomouc pak 100 tisíc korun za nedostatečnou pořadatelskou službu. 

Za derby se Spartou dostal klub stejně jako soupeř pokutu od disciplinární komise LFA 100 tisíc korun. Pokuta za derby je za porušení povinnosti pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky, nevhodné pokřiky, vhazování předmětů na hrací plochu).

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

dnes
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

dnes
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

dnes
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články