Pět slávistů v nominaci reprezentace!

PRAHA - Slavia má opět velmi silné zastoupení v národním týmu České republiky, který bojuje o postup na mistrovství světa do Ruska. Také v českém týmu U21 bude mít Slavia své hráče.
Trenér Karel Jarolím nominoval k přípravnému utkání s Litvou a kvalifikačnímu zápasu se San Marinem brankáře Jiřího Pavlenku, ze záložní řady si vybral Jana Sýkoru, Jaromíra Zmrhala a Antonína Baráka, pátým nominovaným je pak kanonýr a prozatímní nejlepší střelec české ligy Milan Škoda. Mezi náhradníky je pak střelec rozhodujícího gólu ze zápasu s Plzní Michal Frydrych, u kterého vyšetření prokázala, že jeho zranění není vážné.

První utkání s Litvou je naplánováno na středu 22. 3. od 18:00 v Ústí nad Labem. Zápas v rámci kvalifikace na MS 2018 se odehraje v San Marinu v neděli 26. 3. od 18:00.

Svou nominaci oznámil také trenér českého týmu U21 Vítězslav Lavička, který vybíral hráče k přípravným utkáním s Polskem a Slovenskem. Do nominace se dostal stoper Michael Lüftner, ve výběru je také Tomáš Souček, který momentálně hostuje v Liberci.

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

včera
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články