Pátý den soustředění: Souček a Jugas o novém trenérovi

ŠPANĚLSKO – Červenobílí mají za sebou již pět dní nabírání kondice. Jak probíhá příprava pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským? Na to jsme se zeptali záložníka Tomáše Součka a stopera Jukuba Jugase.
Ve středu dopoledne byl na programu herně-kondiční trénink a v intervalových hrách byla nejlepší pětice Jan Bořil, Milan Škoda, Jaromír Zmrhal, Jan Sýkora a Pavel Bucha. Odpoledne pak opět pokračovaly běhy.

„Tréninky jsou hodně vydatné, trenér má hodně náročnou přípravu, Je tu hodně běhání, dobrá posilovna, dává do toho hodně. Jsme unavení, ale to bude ještě tak deset dní a pak už to bude o té fotbalové stránce. Navíc teď to bude čtrnáct dní bolet a pak z toho budeme čerpat celý půlrok. Pak se naopak budeme cítit dobře a bude to o to lepší,“ věří záložník Tomáš Souček.

„Trenér je to náročný, je to intenzivní a tvrdě pracujeme. Ráno většinou s míčem, pak tam máme nějaké běžecké tratě, ale všechno je s mírou,“ dodává obránce Jakub Jugas. Ten se zařadil do nejlepší běžecké skupiny.

„Dostal jsem se do skupiny ‚Keňanů‘, kde je třeba Tomáš Souček, Honza Sýkora nebo Honza Bořil. Cením si toho, snažím se jich držet a musím říct, že běháme docela slušně,“ říká stoper červenobílých.

Tomáš Souček a Jukub Jugas o soustředění i novém trenéroviFotogalerie

Aktuálně

Superpohár 29. června je zrušen

dnes
Slavia neodehraje Superpohár proti Slovanu Bratislava, který se měl hrál v pátek 29. června v Bratislavě. Důvodem zrušení utkání jsou bezpečnostní rizika. O náhradním termínu se bude jednat.

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Podrobnosti nového herního formátu FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována, poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Další články