ONLINE: Slavia bojuje s Boleslaví o finále MOL Cupu

Slavia hraje v semifinále MOL Cupu v Edenu proti Mladé Boleslavi. V případě výhry se sešívaní mohou po dlouhých 16 letech probojovat do finále domácího poháru. Sledujte utkání v našem online přenosu!
Trenér Trpišovský se musí obejít bez zraněného kapitána Milana Škody, kterého na hrotu útoku nahradí Tomáš Necid. Na levý kraj obrany se postaví Per-Egil Flo, který doplní stoperskou dvojici Jugas – Ngadeu.

Oproti pátečnímu utkání s Karvinou se posouvá i Jan Bořil, který namísto pozice levého křídla nastoupí na pravém kraji obrany.

Zdravotní problémy do pohárového zápasu nepustí Murise Mešanoviče, Micka van Burena, Ruslana Mingazova, Simona Deliho a Jaromíra Zmrhala. Levonohý záložník se už zapojil do tréninku, do utkání ale zatím nezasáhne.

Základní sestava: Kolář – Bořil, Jugas, Ngadeu, Flo – Souček – Stoch, Hromada, Hušbauer, Sýkora – Necid

Lavička náhradníků: Kovář, Sobol, Danny, Tecl, Bucha, Kúdela, Frydrych


Aktuálně

Pro Slavii rozhodl dlouhodobý zájem, říká Jaroslav Zelený

dnes
Ve čtvrtek se doladil jeho přestup, v pátek zdravotní prohlídka a tisková konference a už v neděli první zápas. Jaké jsou dojmy nové posily Slavie?

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Další články