ONLINE: Poslední domácí zápas s Jabloncem

Sešívaní hrají poslední domácí zápas v sezoně 2017/2018, v Edenu hostí od 16 hodin FK Jablonec.

Trenér Trpišovský vyšle na hřiště stejnou sestavu, jaká nastoupila do posledních dvou úspěšných utkání na Dukle a ve finále domácího poháru. Na hrotu nastoupí dvougólový hrdina posledního utkání s Jabloncem Stanislav Tecl, který ještě na podzim oblékal zelený dres Severočechů. Stejné složení bude mít i lavička náhradníků.

Sešívaní jsou před 29. kolem na druhém místě tabulky čtyři body za Plzní. Jablonec je v lize čtvrtý a na Slavii ztrácí šest bodů. Sigma Olomouc na třetím místě má pak na sešívané čtyřbodovou ztrátu. Vítězství tak Slavii zajistí minimálně druhé místo v sezoně 2017/18.

Sestava Slavie: Kolář – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer, Sýkora, Zmrhal (C) – Tecl

Lavička: Kovář, Danny, Kúdela, Škoda, Hromada, Necid, Pokorný

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE PŘENOSU

Aktuálně

Pro Slavii rozhodl dlouhodobý zájem, říká Jaroslav Zelený

dnes
Ve čtvrtek se doladil jeho přestup, v pátek zdravotní prohlídka a tisková konference a už v neděli první zápas. Jaké jsou dojmy nové posily Slavie?

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Další články