ONLINE: Konec ligového podzimu proti Baníku

PRAHA/EDEN ARÉNA – Slavia hostí v posledním ligovém kole podzimu Baník Ostrava. Výkop je v 19:30 a sešívaní se současně loučí s kapitánem.
Slavia se v předposledním utkání roku 2017 loučí s ligovým podzimem. Doma hostí Baník Ostrava, s nímž ve druhém kole získala pouze bod za bezbrankovou remízu.

V rámci utkání se sešívaní také loučí s kapitánem Jiřím Bílkem, kterému je věnován jak zápasový magazín Poločas, tak doprovodný program. Sám Jiří Bílek začíná utkání na lavičce a je připraven naskočit do hry!

Jak jsou na tom ostatní slávisté? Trenér Šilhavý stále postrádá stopera Simona Deliho, který doléčuje zdravotní problémy po utkání s Maccabi. Na marodce kromě Murise Mešanoviče a Dušana Šventa zůstává i Ruslan Rotaň, přibyl ještě Jakub Hromada.

Základní sestava je pak téměř stejná jako proti Jablonci, jen na pravém kraji obrany nastoupí Michal Frydrych.

Základní sestava:
Laštůvka – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Sobol – Hušbauer, Souček – Zmrhal, Danny, Stoch – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Bořil, Sýkora, Bílek, van Buren, Altintop, Necid


Aktuálně

Do nové sezony v historické trikoloře

dnes
Národní barvy. Červená, bílá a modrá. Tato kombinace bude Slavii provázet v celé sezoně.

Zemřel Jiří Žďárský, spoluhráč Bicana a Kopeckého

včera
V sobotu 14. července odešel do fotbalového nebe bývalý hráč Slavie Jiří Žďárský. Byl už jediným žijícím slávistou, který vyhrál titul mistra ligy v roce 1947 a hrál po boku legendárního Josefa Bicana.

Per-Egil Flo odchází do Švýcarska

včera
Krajní obránce Per-Egil Flo odchází do švýcarského Lausanne. V úterý byl mezi kluby finálně doladěn přestup norského zadáka.

Další články