ONLINE: Finále poháru je tu!

Slavia se od 20:15 utká v Mladé Boleslavi o domácí pohár s Jabloncem. Na hrotu sešívané ofenzivy začíná opět Stanislav Tecl.

Na podzim řádil v útoku Jablonce, na jaro se vrátil z hostování zpět do Edenu a dnes nastoupí Stanislav Tecl stejně jako proti Plzni na hrotu už od první minuty. Podporovat ho bude záložní řada, která má téměř stejné sloužení jako v sobotním utkání. Vrací se do ní Tomáše Souček, kterého proti Plzni do hry nepustil karetní trest.Stejná zůstává i obranná čtveřice a Ondřej Kolář mezi tyčemi.

Zranění do utkání nepustí dlouhodobé marody Mešanoviče a van Burena, stále nemůže nastoupit Ruslan Mingazov, zranění ze zápasu se Slováckem do hry nepustí Simona Deliho a zranění z tréninku před Plzní pak Floa.

Základní sestava: Kolář – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer, Sýkora, Zmrhal – Tecl

Lavička: Kovář, Danny, Kúdela, Škoda, Hromada, Necid, Pokorný