Slavia U13 vítězem Bican Cup!
6. 12. 2017, Redakce
PRAHA/EDEN – V neděli nově v kategorii U13 se hrál turnaj Bican Cup. Sešívaní vyhráli základní skupinu s plným ziskem devíti bodů, následně přešli v semifinále v penaltovém rozstřelu přes Spartu. Ve finále si Slavia poradila s Hajdukem Split a stala se vítězem Bican cupu! Hlavními partnery turnaje jsou Magistrát hlavního města Prahy, Městská část Praha 10, společnost CEFC, Umbro, AAA Auto, Lyoness a Jaheka, dále pak Top Sport Managent, International Sport Management, Marketing Sport Group, Chovanec Sport Agency a Sport Invest International.
Halový turnaj Bican Cup se letos hrál v kategorii U13. Hrací doba byla 1x 20 minut, hrálo se v počtu 4+1.
Bohemaians Praha 1905
HNK Hajduk Split
AS Trenčín
FC Viktoria Plzeň
Puskás academia FC
MŠK Žilina
Bohemians Praha 1905 – HNK Hajduk Split 2:7 (Hausman, vlastní - 3x Madunić, Jonjić, Davidović, Kuvačić, Alić)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 5:2 (Mikulanda, Mervard, Hunal, Jelínek, Toula - Davidović, Simić)
Bohemians Praha 1905 – AS Trenčín 1:6 (Hrabák - 2x Murko, Pávek, Mikulaj, Praženka, Brandis)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 2:0 (Hunal, Mikulanda)
HNK Hajduk Split – AS Trenčín 5:2 (2x Marunica, 2x Madunić, Davidović - Murko ,Brandis, Tučka)
FC Viktoria Plzeň – Puskás akadémia FC 2:1 (Červený, Suchý - Bastel)
AC Sparta Praha – Puskás akadémia FC 4:3 (2x Vitarigov, Horák, Diviš - Mezo, Nagy, Radványi)
FC Viktoria Plzeň – MŠK Žilina 6:3 (3x Kulišan, Suchý, Soupír, Šot - 2x Beňadik, Straka)
AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 5:6 (2x Diviš, Slanina, Horák, vlastní - 2x Hašek, 2x Kulišan, Červený, Soupír)
Puskás akadémia FC – MŠK Žilina 8:6 (3x Bastel, Szabari, Nagy, Futsek, 2x vlastní - 3x Weber, Ilovský, Knapec, Beňadik)
Skupina A
SK Slavia PrahaBohemaians Praha 1905
HNK Hajduk Split
AS Trenčín
Skupina B
AC Sparta PrahaFC Viktoria Plzeň
Puskás academia FC
MŠK Žilina
Rozpis zápasů
Skupina A
SK Slavia Praha – AS Trenčín 8:0 (4x Mikulanda, 2x Toula, Jelínek, vlastní)Bohemians Praha 1905 – HNK Hajduk Split 2:7 (Hausman, vlastní - 3x Madunić, Jonjić, Davidović, Kuvačić, Alić)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 5:2 (Mikulanda, Mervard, Hunal, Jelínek, Toula - Davidović, Simić)
Bohemians Praha 1905 – AS Trenčín 1:6 (Hrabák - 2x Murko, Pávek, Mikulaj, Praženka, Brandis)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 2:0 (Hunal, Mikulanda)
HNK Hajduk Split – AS Trenčín 5:2 (2x Marunica, 2x Madunić, Davidović - Murko ,Brandis, Tučka)
Skupina B
AC Sparta Praha – MŠK Žilina 6:1 (2x Diviš, 2x Novák, Vitarigov, Káža - Mlkvik)FC Viktoria Plzeň – Puskás akadémia FC 2:1 (Červený, Suchý - Bastel)
AC Sparta Praha – Puskás akadémia FC 4:3 (2x Vitarigov, Horák, Diviš - Mezo, Nagy, Radványi)
FC Viktoria Plzeň – MŠK Žilina 6:3 (3x Kulišan, Suchý, Soupír, Šot - 2x Beňadik, Straka)
AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 5:6 (2x Diviš, Slanina, Horák, vlastní - 2x Hašek, 2x Kulišan, Červený, Soupír)
Puskás akadémia FC – MŠK Žilina 8:6 (3x Bastel, Szabari, Nagy, Futsek, 2x vlastní - 3x Weber, Ilovský, Knapec, Beňadik)
Boje o umístění
Bohemians 1905 - Puskás akadémia FC 4:3 (3x Hausman, Štola - Nagy Futsek, Braun)
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 5:4 po pk (3x Planka, Mikulanda, rp. Toula - Horák, Slanina, Váňa, Vitarigov)
FC Viktoria Plzeň - HNK Hajduk Split 4:9 (2x Gaszczyk, Fremr, Červený - 5x Davidović, 3x Dlačić, Žiković)
o 7. místo AS Trenčín - Puskás akadéma FC 7:4 (2x Brandis, 2x Murko - 2x Praženka, 2x Gyevat, Nagy, Futsek, Hájovský)
o 5. místo MŠK Žilina - Bohemians 1905 4:3 (Beňadik, Tichý, Mlvík, Weber - 2x Hausmann, Bui)
o 5. místo MŠK Žilina - Bohemians 1905 4:3 (Beňadik, Tichý, Mlvík, Weber - 2x Hausmann, Bui)
o 3. místo AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 9:0 (2x Vitarigov, 2x Váňa,2x Novák, Prior, Diviš, Horák)
Finále SK Slavia Praha - HNK Hajduk Split 8:2 (3x Mikulanda, 2x Toula, Blažek, Jelínek, Tomas - Žiković, Matas)
Konečné pořadí:
1. SK Slavia Praha
2. HNK Hajduk Split
3. AC Sparta Praha
4. FC Viktoria Plzeň
5. MŠK Žilina
6. Bohemians 1905
7. AS Trenčín
8. Puskás Akadémia FC
1. SK Slavia Praha
2. HNK Hajduk Split
3. AC Sparta Praha
4. FC Viktoria Plzeň
5. MŠK Žilina
6. Bohemians 1905
7. AS Trenčín
8. Puskás Akadémia FC