Jarní soutěž pro fanoušky: Staň se na den vedoucím týmu

PRAHA – Před startem jarní části ligy jsme pro majitele permanentních vstupenek připravili atraktivní soutěž. Buďte na všech jarních zápasech v Edenu a vyhrajte skvělou cenu – staňte se na jeden den vedoucím týmu!
Jarní soutěž je určena pro všechny majitele celoročních nebo jarních permanentních vstupenek, kteří budou v Edenu na všechny jarní zápasy Slavie. Ze všech fanoušků, kteří budou podporovat hráče každé domácí utkání, vylosuje vedoucí týmu Stanislav Vlček po skončení sezony jednoho fanouška, který mu v letním přípravném období na jeden den pomůže s jeho prací.

A na co může dočasný vedoucí týmu těšit? Standa Vlček se mu bude před přípravným utkáním osobně věnovat, provede ho domácí šatnou, ukáže mu zázemí A–týmu. Před samotným zápasem fanoušek vytvoří zápis o utkání a seznámí se se všemi činnostmi, které má vedoucí týmu v pracovní náplni. Během utkání pak bude sedět přímo na lavičce s hráči a pomáhat se střídáním hráčů během zápasu.

Podmínkou účasti v soutěži je vlastnit permanentní vstupenku a navštívit všechna jarní domácí utkání hraná v Edenu. Přesný termín přátelského utkání bude výherci sdělen nejpozději dva týdny dopředu.

Chcete se zúčastnit soutěže a nemáte ještě permanentku? Pořiďte si ji na pokladnách předprodeje v Edenu ještě před sobotním zápasem s Jihlavou. Ceny začínají už na 950 korunách, s permanentkou máte zajištěno vaše místo na šlágry jara proti Plzni a Spartě, které budou vyprodány! 

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články