Jan Kuchta bude na jaře hostovat na Žižkově

PRAHA – Jan Kuchta, který poslední rok a půl hostoval v Bohemians, bude na jaře 2018 působit ve Viktorce Žižkov. Klub se rozhodl pro jeho přesun, aby jednadvacetiletý útočník získal větší herní vytížení.
Jednadvacetiletý útočník Jan Kuchta ukončil hostování v Bohemce. Za sousední klub nastupoval slávistický odchovanec od úvodu minulé sezony a za svůj první rok u vršovického souseda zasáhl do sedmnácti ligových utkání, na podzim 2017 však odehrál pouze 4 zápasy.

„Cítíme, že hráč v jeho věku potřebuje mít hlavně zápasovou praxi. Proto došlo k ukončení hostování v Bohemce a ihned se přesouvá na Žižkov, kde bude hrát druhou ligu. Honzovi stále věříme, musí však pravidelně nastupovat,“ vysvětlil generální ředitel Slavie Martin Krob.

Aktuálně

Pro Slavii rozhodl dlouhodobý zájem, říká Jaroslav Zelený

dnes
Ve čtvrtek se doladil jeho přestup, v pátek zdravotní prohlídka a tisková konference a už v neděli první zápas. Jaké jsou dojmy nové posily Slavie?

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Další články