Herní soustředění úspěšně zahájeno

Necelých tři sta kilometrů od Prahy našli slávisté své zázemí pro následující dva týdny. Na herním soustředění je čekají celkem čtyři zápasy.

V pondělí po obědě dorazila slávistická výprava do hotelového resortu Kothmühle nedaleko městečka Neuhofen. „Cesta ubíhala dobře, krátili jsme si ji filmy,“ popsal obránce Michal Frydrych. Na místě našli slávisté výborné podmínky.

„Hřiště máme velmi dobré stejně jako hotel. Nic nám tu nechybí, věřím, že se tady na sezonu dobře připravíme,“ dodal slávistický zadák.

V úterý dopoledne zatím mimo tým trénovali kromě Murise Mešanoviče také Simon Deli, Alexandru Baluta, Per Egil Flo a Miroslav Stoch, který utrpěl lehké zranění v pondělí. Všichni by se ale v brzké době měli zapojit do tréninku s týmem. Na start ve středečním přípravném zápase s Rapidem Vídeň, které budeme vysílat živě na Slavia TV, to ale ještě nevypadá.

Podívejte se na reportáž Slavia TV z úvodu herního soustředění:


Aktuálně

Slavia součástí FIFA 19 i PES 2019!

dnes
Slavia bude nově součástí obou nejpopulárnějších fotbalových her na světě. Ke hře Pro Evolution Soccer se od nové sezony přidá i FIFA od EA Sports!

Dorostenecké týmy s plným bodovým ziskem

dnes
Po dvou ligových kolech jsou všechny dorostenecké týmy stoprocentní. Jak se vedlo dorostencům Slavie o uplynulém víkendu?

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

včera
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Další články