Dorostenci se připravují na jarní část
13. 1. 2018, Redakce
PRAHA - V zimní přípravě jsou také další mládežnické týmy. Dorostenci mají v zimě naplánované soustředění v Nymburce, několik utkání se zahraničními soupeři nebo duely v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka. Článek bude průběžně aktualizován a doplňován o výsledky.
Přípravné zápasy U19
8. – 13. lednaSoustředění Nymburk
20. ledna
SK Slavia Praha – Slask Wroclav, 15:30, Xaverov
28. ledna
Fürth – SK Slavia Praha, 13:00
31. ledna
Dukla Jižní Město – SK Slavia Praha, 18:30, UMT Mikulova
3. února
Benešov – SK Slavia Praha, 11:00, UMT Benešov
7. února
Braník – SK Slavia Praha, 18:30, Braník
10. února
Poříčí nad Sázavou – SK Slavia Praha, 16:30, UMT Benešov
14. února
Admira Praha – SK Slavia Praha
17. února
Mladá Boleslav – SK Slavia Praha, 11:00, UMT Mladá Boleslav
24. února
SK Slavia Praha – Slovácko, 11:45, Xaverov – dorostenecká liga
Přípravné zápasy U18
21. lednaSK Slavia Praha – Mladá Boleslav, 11:00
27. ledna
Opava – SK Slavia Praha, 14:00, Memoriál Vlastislava Marečka
4. února
AC Sparta Praha – SK Slavia Praha, 10:00, Memoriál Vlastislava Marečka
11. února
SK Slavia Praha – Opava, 11:00, Xaverov, Memoriál Vlastislava Marečka
18. února
SK Slavia Praha – Brno, 11:00, Xaverov, Memoriál Vlastislava Marečka
25. února
Brno – SK Slavia Praha, 13:00, Memoriál Vlastislava Marečka
4. března
Hradec Králové – SK Slavia Praha, 12:00
11. března
Most – SK Slavia Praha – ČLD U19
Přípravné zápasy U17
13. ledna
SK Slavia Praha - Slask Wroclav
19. - 21. ledna
Turnaj Wiesbaden
25. ledna
SK Slavia Praha - Dukla U19, 17:00, Satalice
28. ledna
Fürth - SK Slavia Praha, 15:00
2. února
SK Slavia Praha - MŠK Žilina, 14:00
6. února
SK Slavia Praha - Puskas Akademia, 14:45
14. února
SK Slavia Praha - Ružomberok, 10:00
17. února
Mladá Boleslav - SK Slavia Praha, 13:00
24. února
SK Slavia Praha - Slovácko, 14:00, Xaverov, dorostenecká liga
Přípravné zápasy U16
13. ledna
SK Slavia Praha - Slask Wroclav 7:0 (2x Garagič, Douděra, Kneifel, Kopáček, Hájek, Gajdošík)
14. ledna
SK Slavia Praha - Pardubice 3:1 (Hroník, Kneifel z pk., Gajdošík)
21. ledna
SK Slavia Praha - Ml. Boleslav, 13:00
27. ledna
Opava - SK Slavia Praha, 16:00, Memoriál Vlastislava Marečka
2. února
SK Slavia Prah - MŠK Žilina, 16:00
4. února
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha, 12:00, TCM Strahov, Memoriál Vlastislava Marečka
8. února
SK Slavia Praha - Bistra Zagreb, 17:00
11. února
SK Slavia Praha - Opava, 13:00, Xaverov, Memoriál Vlastislava Marečka
14. února
SK Slavia Praha - Ružomberok, 12:00
18. února
SK Slavia Praha - Brno, 13:15, Xaverov, Memoriál Vlastislava Marečka
25. února
Brno - SK Slavia Praha, 15:15, Memoriál Vlastislava Marečka
4. března
Hradec Králové - SK Slavia Praha, 14:00
11. března
Most - SK Slavia Praha