Dodatečný nábor do sportovních tříd ZŠ Eden

Chcete, aby vaše dítě navštěvovalo sportovní třídu ZŠ Eden a zároveň hrálo fotbal za nejstarší fotbalový klub? Přijďte ve čtvrtek 22. 3. do tréninkového centra v Edenu, kde se uskuteční dodatečný nábor do sportovních tříd v Edenu.
Slavia pokračuje v povedené spolupráci se Základní školou Eden, a i letos se otevře další ročník sportovní třídy. Nábor do sportovních tříd se týká hráčů ročníku narození 2007.

Nábor do sportovních tříd se koná 22. 3. v tréninkovém centru v Edenu, začátek je v 17:00. Na nábor je nutné se předem přihlásit pomocí registračního formuláře.

Videopozvánka:V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat šéftrenéra žákovských kategorií Petra Karocha, tel. 603 535 357, email petr.karoch@slavia.cz.

Aktuálně

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

včera
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Teď se ukáže, jak jsme silní, ví trenér

před 2 dny
„Výsledek je pro nás strašné zklamání, stejně tak i výkon v první půli. Od první minuty se to pro nás neodvíjelo dobře. Musíme se omluvit početné návštěvě za výsledek a náš výkon,“ říká po prohře s Jabloncem trenér Trpišovský.

Chyběl pohyb a důraz, mrzí Milana Škodu

před 2 dny
Milan Škoda mohl srovnat stav zápasu s Jabloncem na 1:1, pokutový kop ale neproměnil. „Kdybych penaltu dal, tak jsme to ještě otočili," kál se útočník sešívaných.

Další články