Další slávista ve výběru týdne Evropské ligy!

PRAHA/ASTANA - Po Eduardu Sobolovi má Slavia po druhém hracím dnu druhého zástupce v sestavě týdne podle serveru uefa.com! Michael Ngadeu odvedl tradičně spolehlivou defenzivní práci, kterou vyšperkoval jedinou brankou sešívaných. Ve výběru nejlepších hráčů se tak prosadil vedle borců z Arsenalu nebo Zenitu.
Michael Ngadeu-Ngadjui si z pozice defenzivního záložníka už v 18. minutě naběhl na centr Jana Sýkory ze standardní situace a hlavou poslal míč do protipohybu gólmana. Ngadjuiho gól odstartoval pasáž obrovského tlaku Slavie, ze kterého bohužel pramenila už jen dvě nastřelená břevna po nádherných ranách Sýkory a Stocha.

„Začali jsme velice dobře a měli jsme ještě několik dalších šancí. Trefili jsme dvakrát břevno. Při gólu jsem jenom poslouchal trenérovy instrukce. Věděl jsem, kam mám běžet," komentoval Ngadeu situaci před svojí brankou.

Víme, jak máme zahrávat přímé kopy, kam máme střílet, a v hlavičkách jsem velmi silný. Takže to pro mě tentokrát dobře dopadlo," dodal kamerunský záložník, který podle statistik vyhrál sedm duelů a přerušil hned pět útoků soupeře.

Podívejte se, jak Michael spolu s Janem Sýkorou a Přemyslem Kovářem hodnotil zápas v Astaně:

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Olomouce

dnes
Pojeďte podpořit Slavii v prvním kole ve venkovním zápase v Olomouci! Na místě bude v prodeji ještě 500 vstupenek.

Legendární kanonýr Pavel Kuka slaví 50. narozeniny

včera
Dnes slaví 50. narozeniny Pavel Kuka. Za celou slávistickou rodinu mu přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví, rodinnou pohodu a co nejvíce radosti se Slavií. Pavel Kuka patří mezi věrné diváky v Edenu, kde jako malý žáček s fotbalem začínal.

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

před 2 dny
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Další články