Béčko prohrálo v Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha

Béčko prohrálo v Mladé Boleslavi

MLADÁ BOLESLAV/PRAHA – Béčko Slavie v sobotu dopoledne prohrálo v Mladé Boleslavi s místní rezervou 1:3. Jedinou branku červenobílých vstřelil v prvním poločase Neuberg.

Trenér Pavel Řehák musel už v prvním poločase vystřídat útočníka Zákostelského, který si bohužel ve 21. minutě obnovil zranění kotníku. Slavia šla do vedení dvě minuty před přestávkou, když po přihrávce Kučery si Neuberg přehodil obránce a sám před brankou poslal míč k tyči.

Po přestávce rozhodli o svém vítězství domácí, kteří během čtyř minut po chybách slávistů otočili skóre a v 71. minutě Wolf ještě přidal na tři body třetí pojistku.

„Prohra nás mrzí, odehráli jsme kvalitní první poločas, v jehož závěru jsme se dostali díky brance do šatny do vedení. Po přestávce jsme ale udělali tři individuální chyby, po kterých jsme inkasovali a už jsme se nedostali zpátky do zápasu,“ uvedl pro náš web trenér Pavel Řehák.

Mladá Boleslav B- Slavia B 3:1 (0:1)

Branky: 57. Synek, 61. Sedláček, 74. Wolf – 43. Neuberg

Slavia B: Malina – Mikula, Vomáčka, Neuberg, Hájek – Kučera (78. Hurka), Dembélé, Duranski, Pázler – Marič (71. Galus), Zákostelský (21. Kolařík)